TCL Seria C70

lakatus

New member
dorze to specu jak mam je zrobić. Proszę o wskazówki. Wziąc lustrzankę ustawić czas ekspozycji przesłonę ? Ustawić matrycę co by generowałą ile cd/m2 ? Qrde chodzi o pokazanie wycieków swiatla na krawedziach co by pi razy drzwi kazdy mial pojecie. Oczywiście, wszystko da sie zrobić i spreparować ale nie taki był mój zamysł. Jestem "tępym" użytkownikiem TV. Dobrze w takim razie potraktujcie to co wstawiłem jako ciekawostka nie jako wyznacznik, że jest ok. W realu jest trochę inaczej
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A na przyklad tak....

Ustawiasz naswietlenie w aparacie w telefonie na jak najnizsze i robisz zdjecie takie: (sciany biale, ramka czarna, obraz w tv czarny) drobne swiatlo przez okna. Ale o dziwo ani tv a ani biale polyskujace sciany sie nie swieca.



Wiec ustawmy naswietlanie w telefonie na maksa i zrobmy kolejna sweet focie. O cholera wyszlo na niebiesko... :)





Ale czekajcie.... Ludzie, przeciez nie mozliwe aby na srodku obraz byl jasny a po bokach ciemny.. wkoncu podswietlanie pewnie jest wokol ramki i na srodku tv, obraz powinien byc ciemniejszy - ciemna plama, np taka: wiec znowu czary mary hokus pokus... i "ryp",

"Macieje beda mialy co komentowac teraz". :) :) :)



No i w sumie dlaczego ten obraz jest niebieski, przeciez mial byc czarny....

Dlatego w te zdjecia testow telewizorow nie wierze. Moim zdaniem jest to robienie z ludzi bandy debili. No ale skoro lubicie takie testy.....
 
Ostatnia edycja:

Chrascher

New member
Hello,

I'm from Australia and have been visiting this thread for a while now. I have the Australian version 49C2US and overall have been very happy with it.

The new update is out down here for android 7 Nougat but for some reason my TV does not see it.
 

adambe

Member
Hello,

I'm from Australia and have been visiting this thread for a while now. I have the Australian version 49C2US and overall have been very happy with it.

The new update is out down here for android 7 Nougat but for some reason my TV does not see it.



Welcome to the forum.
Out of curiosity, I'll ask. What matrix do you have on your TV?
 

Chrascher

New member
I have found the black levels, contrast ect to be excellent. Of course being an edge lit TV HDR is never going to be great but it is still good enough for my needs. Considering the price there isn't a lot to complain about.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
There is already a new up date of Android 7.0.
Tomorrow we check and have everything working properly.
 

witia24

New member
a nie lepiej zamiast tego c70 albo x2 to wziąć oleda 55 lg za 4900zł i czarne jest czarne tylko jak z tym wypalaniem bo ja załączam tv na 8 godzin dzienie i leci co leci
 
Do góry