TCL Seria C70

arso

New member
to są testy forumowicza destructor Do testów dołączyły:

Samsung 55MU7002 - piłka znika, raz ją widać raz nie

Sony 49ex80xx - jest dobrze, piłka nie znika ale czasem piłka jakby się nie kręciła, przesuwa się po ekranie ale nie obraca się, zostawia cały czas ten sam ślad

LG 55c7v oled - piłka zachowuje się jak sprężyna czyli mamy piłkę główną w środku a przed nią i za nią po kilka "cieni" piłki, nieakceptowalne

LG 55EG9A7V oled - to samo co powyższy oled

Samsung 55MU8002 - piłka znika, raz ją widać raz nie

Panasonic 58ex703e po raz drugi w innym sklepie - to samo co za pierwszym razem. Jeden moment tylko wypatrzyłem jak piłka miga przez chwilę

Panasonic 65ex780 - gra identycznie jak 58ex703e pomimo że matryca 100Hz

TCL 60p60 - piłka nie znika, jest dobrze ale przy ruchach kamery w bok piłkarze są rozmazani (klatkują). Na sygnale z anteny przy ruchach postaci widać zostawiany przez moment ślad. Tu kwestia oka czy komuś taki obraz będzie pasował, zaznaczam że odtwarzany materiał to 720p.

Samsung zapomniałem model o rozdzielczości 1920x1080, gdzie pracownik sklepu był przekonany że tak słaby materiał video na tym zagra najlepiej bo jakieś nagrody za płynność dostał ten tv - piłka zachowuje się jak sprężyna czyli mamy piłkę główną w środku a przed nią i za nią po kilka "cieni" piłki, nieakceptowalne

Z testowany tv do wyboru w takim razie jak dla mnie - Panasonic 700e/703e, Panasonic 780, Sony ex80xx i ostatecznie TCL 60P60 ale raczej bym nie wziął tego ostatniego.

Jakaś propozycja co do przetestowania jakiegoś tv?

Muszę wam powiedzieć że na C70 żadna piłka nie znika, mam kablówkę i oglądam mecze ligi mistrzów na C+ i innych kanałach i nawet da się poznać ze tam są gwiazdki tzn na piłce w locie nie jakaś tam kometa, szkoda tylko że z tym softem tak się przeciąga bo nie mogę się doczekać jak i o ile lepszy może być mój TCL55c7006. Wcześniej byłem nieszczęśliwym posiadaczem 55pft6550 on jest 100Hz ale philips pomijając ambilight-a to tv i jego android ma się jak CC do smarta. Jeżeli ktoś się waha z zakupem to nie miał innego tv z androidem i nie potrafi docenić TCL-a. Przez chwile szukałem minusów i jako pierwszy to na yt nie działają filmy 360* dźwięk jest obraz stoi może ktoś sprawdzić u siebie czy też tak ma. Dziękuję. Generalnie polecam.
 
Ostatnia edycja:

wojo2000

New member
Muszę wam powiedzieć że na C70 żadna piłka nie znika, mam kablówkę i oglądam mecze ligi mistrzów na C+ i innych kanałach i nawet da się poznać ze tam są gwiazdki tzn na piłce w locie nie jakaś tam kometa, szkoda tylko że z tym softem tak się przeciąga bo nie mogę się doczekać jak i o ile lepszy może być mój TCL55c7006. Wcześniej byłem nieszczęśliwym posiadaczem 55pft6550 on jest 100Hz ale philips pomijając ambilight-a to tv i jego android ma się jak CC do smarta. Jeżeli ktoś się waha z zakupem to nie miał innego tv z androidem i nie potrafi docenić TCL-a. Przez chwile szukałem minusów i jako pierwszy to na yt nie działają filmy 360* dźwięk jest obraz stoi może ktoś sprawdzić u siebie czy też tak ma. Dziękuję. Generalnie polecam.

Ja mam 65C7006 i nie mam problemu z video 360*
 

ligeza

Member
Czy wiadomo coś o nowym oprogramowaniu? Konkretnie interesuje mnie czy zostało poprawione działanie minijacka. Używam głośników podłączonych pod to wyjście, ale czasem one działają, a czasem nie. jak nie działają to wystarczy telewizor uruchomić ponownie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Lepszą matrycę ma C7006.
Ma lepsze warunki też i cenę dla niebieskich.
Ktoś myśli inaczej - wybiera tak jak chce.
 

wojo2000

New member
Tylko telewizory TCL to póki co wielka niewiadoma. Jednym z argumentów za wyborem chińczyka miał być nowy Android, który miał się pojawić ponad dwa miesiące temu...
Póki co lepiej się wstrzymać z zakupem aż pojawi się nowy soft, wtedy okaże się czy TCL naprawiło ułomności swojego telewizora.
 

DLUGI321

New member
Ale jaja teraz nawet godzinę podają kiedy będzie nowy Android :) Już było tyle terminów że teraz można to przyjąć jako kolejny nic nie znaczący termin.
 
Do góry