TCL Seria C70

Aktualizowałem do v544 i działa do ntfs, ale ma problem z połączeniem z wifi. Po kablu działa, ale wifi nie chce połączyć. Ktoś inny ma taki problem?
 

romeczek7

New member
Aktualizowałem do v544 i działa do ntfs, ale ma problem z połączeniem z wifi. Po kablu działa, ale wifi nie chce połączyć. Ktoś inny ma taki problem?

Ja jestem na v543. Wifi nie działa jeśli masz wpięty kabel sieciowy. U mnie prędkości po kablu to max 40Mbps a po wifi 10Mbps. To jest nieporozumienie przy dostępnej prędkości 300Mbps :(.
 

lwisnick

New member
Aktualizowałem do v544 i działa do ntfs, ale ma problem z połączeniem z wifi. Po kablu działa, ale wifi nie chce połączyć. Ktoś inny ma taki problem?

Czy dyski NTFS są obsługiwane przez zewnętrzne programy, np. KODI. Od którejś wersji zostało to wyłączone i pozostaje obsługa jedynie wbudowanym odtwarzaczem.
 

kajapa

Member
U mnie na v543 podłączony dysk zewnętrzny 1TB w NTFS odczytuje bez problemu.

Nie każdy pendrive działa. Nawet jeśli jest widziany do odtwarzania filmów to niekoniecznie się nadaje do upgrade w trybie włączania tv


Z tego co zauważyłem, to mój C70 nie widzi pendriva utworzonego w systemie parycjonowania GPT (bootowalny win 10 pod UEFI) ale po zmianie na MBR jest ok.
 

LuHash

New member
Czy działa u was wpisywanie kodu PIN w przypadku kanałów z blokada wiekowa nałożoną na karcie dostępowej dostawcy usług TV (NC+, Vectra)?
Na telewizorze LG bez problemu przyjmuje kod domyślny (1234), a TCL po wpisaniu kodu i zatwierdzeniu OK zamyka okienko o wraca do komunikatu o konieczności podania PIN...
 

firefl

Active member
Bez reklam
Jestem ciekaw co zrobiłeś, by się połączyć - czy mogłbyś się podzielić jak Ci się to udało?

to juz tak dawno było...
z systemowego przeglądu aplikacji uruchomiłem Works with Alexa
potem ze skill alexy - TCL assistant i sparować kodem.
Uwaga: alexa ustawiona na US
 
Do góry