TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

zeno 127

New member
Pytanie do posiadaczy x2, czy u Was też przy niektórych scenach w trakcie ruchu kontur postaci ma wokół siebie pionowe paski? nie wiem czy to wina 60HZ czy niedziałającej funkcji poprawiającej wyrazistosc ruchu?? bo słabo to wygląda zarówno na netflix jak i na hdmi



U mnie czegoś takiego nie było , czasami po przełączeniu na netflix obraz miga albo chrypi głos , wyłączam na 10sek. z sieci i jest ok. Poza tym obraz mam super.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od jutra wchodzi kolejny up date Androida 8,0 - po numerem 500.
Kto chętny może podać maila, będziemy wysyłać partiami.
 

PawelTBU

New member
Nie bardzo rozumiem akurat Twojej potrzeby skoro uważasz, że to złe działanie, że staramy się o szybszy dostęp do nowych aktualizacji.
http://www.hdtv.com.pl/forum/1499889-post3.html

Kiki tu chodzi o porządek na forum nic więcej, kiedy piszecie że jest nowy soft tematy zalewają się mailami. Super że dbacie udostępniacie ale można to robić w sposób bardziej poukładany.. Albo w osobnym wątku albo po prostu wklejajcie linka do chmury z aktualizacją i każdy sobie pobierze. to nawet prościej dla Was niż wysyłać paczkami na dziesiątki maili soft.
A co do V500 to u mnie ten tv zaczął dopiero pracować jak powinien, ważne żeby tv sam się tylko nie włączał na tym sofcie /na 495 z którym kupiłem tv było ok, na 499 już drugiej nocy tv sam się włączył/ poza tym jak by mi ktoś mógł napisac jak włączyć 4k na netflixie, bo po wciśnięciu "i" na pilocie podaje mi wartość 1080 a powinno być 4k hdr.... chyba... ??
 

firefl

Active member
Bez reklam
Nie bardzo rozumiem akurat Twojej potrzeby skoro uważasz, że to złe działanie, że staramy się o szybszy dostęp do nowych aktualizacji.
http://www.hdtv.com.pl/forum/1499889-post3.html

@Kiki - zamknąłeś moją propozycję traktując ją jako skargę na Twoje wsparcie.
Posłodzę: kupiłem tv u Ciebie i ogólnie pozostaję zadowolony. Doceniam wsparcie, które dostałem od Ciebie i widzę starania dla innych... Uff...

Proponuję byś robił to jeszcze lepiej. Zerknij na własny regulamin i jego ducha. Pomoc, wsparcie a dla nowych szukanie. I teraz postaw się w roli nowego użytkownika np. P60. Nawet jeśli chce poszukać, zagląda do wątku z P60 w tytule i tam co parę stron kilkadziesiąt mail I JA, I JA. Totalne zniechęcenie. Zrób osobny wątek zbierający chętnych i forum będzie jeszcze lepsze. Powodzenia!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Uwierz są jeszcze inne ważne rzeczy.
Każdy właściciel modelu TCLa czy Thomsona czyta najczęściej własny wątek - dlatego staramy się docierać bezpośrednio, bez konieczności doczytywania innych modeli.
I wówczas informacja dociera jak po sznurku do posiadaczy różnych modeli natychmiast.
Na razie tak zostanie.
Wszyscy którzy się zgłaszają otrzymują wsparcie
O Francji po Grecję, od Norwegii po Włochy.

W następnym tygodniu do nowych update będą nowe kalibracje.
Te jak zawsze dotyczą niebieskich członków forum czyli zalogowanych w Klubie HDTV:
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html#post104906
 
Ostatnia edycja:

zeno 127

New member
Witam, chciałbym zasięgnąć opinii na temat aktualizacji v500 od kogoś kto już ją wgrał. Chodzi mi konkretnie o HDMI 1i 3 w telewizorze U65X9006, u mnie pod jedynką jest dekoder nc+4k,po wgraniu aktualizacji obraz po minucie jest czarny, muszę wybrać pilotem od tv.HDMI1 i jest ok...po jakimś czasie to samo czarny ekran i na nowo wybieram HDMI1 . Wymiana kabla HDMI 2.0 nic nie dała, podłączyłem odtwarzacz blu-ray i jest to samo, odłączyłem wszystko i jest tak samo.Telewizor się nie wyłącza.Reset i wgranie aktualizacji na nowo nic nie dało, może ktoś ma jakieś dobre pomysły co zrobić, ja myślę, że trzeba będzie powrócić do androida 7, bo przed aktualizacją było dobrze.
 

PawelTBU

New member
Witam, chciałbym zasięgnąć opinii na temat aktualizacji v500 od kogoś kto już ją wgrał. Chodzi mi konkretnie o HDMI 1i 3 w telewizorze U65X9006, u mnie pod jedynką jest dekoder nc+4k,po wgraniu aktualizacji obraz po minucie jest czarny, muszę wybrać pilotem od tv.HDMI1 i jest ok...po jakimś czasie to samo czarny ekran i na nowo wybieram HDMI1 . Wymiana kabla HDMI 2.0 nic nie dała, podłączyłem odtwarzacz blu-ray i jest to samo, odłączyłem wszystko i jest tak samo.Telewizor się nie wyłącza.Reset i wgranie aktualizacji na nowo nic nie dało, może ktoś ma jakieś dobre pomysły co zrobić, ja myślę, że trzeba będzie powrócić do androida 7, bo przed aktualizacją było dobrze.

A przywróciłeś ustawienia fabryczne po aktualizacji? mam v500 już ok tygodnia i jest super
 

zeno 127

New member
Trzeba było resetować w ustawieniach serwisowych, pomoc Pana Marka okazała się niezbędna i wielkie mu dzięki. Teraz wszystko chodzi bardzo dobrze , nic się nie wyłącza ani nie zacina, jest super.
 

adambe

Member
Witam, chciałbym zasięgnąć opinii na temat aktualizacji v500 od kogoś kto już ją wgrał. Chodzi mi konkretnie o HDMI 1i 3 w telewizorze U65X9006, u mnie pod jedynką jest dekoder nc+4k,po wgraniu aktualizacji obraz po minucie jest czarny, muszę wybrać pilotem od tv.HDMI1 i jest ok...po jakimś czasie to samo czarny ekran i na nowo wybieram HDMI1 . Wymiana kabla HDMI 2.0 nic nie dała, podłączyłem odtwarzacz blu-ray i jest to samo, odłączyłem wszystko i jest tak samo.Telewizor się nie wyłącza.Reset i wgranie aktualizacji na nowo nic nie dało, może ktoś ma jakieś dobre pomysły co zrobić, ja myślę, że trzeba będzie powrócić do androida 7, bo przed aktualizacją było dobrze.

Miałem identycznie na moim 55C70
Zrobiłem Reset Shop i teraz jak dla moich potrzeb jest naprawdę dobrze.
 

PawelTBU

New member
Jakby ktos chcial to wlasnie ruszylo hbo go na android tv [emoji6] mozna pobierac w sklepie

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry