TCL C715 55 vs TX-58GX810E

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie lepiej TCL 55C715 .Masz w programie gdzie sam wybierasz ceny.Podaj maila to CI wyślę cały program. WG mnie kasy wystarczy na 55C815 !
Jak będziesz niebieski masz jeszcze dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł .

Masz zdecydowanie lepsze multimedia, kontrast, dźwięk, aplikacje, obsługę, kontrast, Streamowanie, Input Lag.
 

vt9st

New member
Nie podoba mi sie glosnik w C815 :/ - planuje zakup soundbara tak czy tak.

Czy istnieje jakas kontrpropozycja w przedziale 55-60 cali do 3k PLN? Dzieki - odezwe sie po ceny pozniej :)

Priorytet: Nowa konsola
 
Ostatnia edycja:

SLAV7

New member
Bez reklam
Przyznam szczerze, że sam miałbym dylemat. PANASONIC 58GX830/810 ma bardzo dobre recenzje i cenę. Na pewno stabilniejszy system i bardzo dobry procesor obrazu. TCL 55C715 ma teoretycznie lepszą matrycę z pełną paletą barw ale oprogramowanie stwarza problemy.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Jeśli chcesz coś pod konsole nowej generacji to poczekaj. TV powinien mieć wejście HDMI 2.1 Nowe TV z tym portem dopiero będą wchodziły na rynek. Obawiam się jednak, ze poza LG trudno będzie w tym budżecie coś sensownego kupić.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Daj do swojego budżetu + 500 zł i kup se Sony 55XF9005 i będziesz bardzo zadowolony
W TCL system jest nie stabilny / kulawy , jak nie jeden problem to drugi , jedynie w Panasonicu system jest ok , ubogi ale jest zawsze można dokupić jakiegoś boxa na Andku
 
Ostatnia edycja:

vt9st

New member
Daj do swojego budżetu + 500 zł i kup se Sony 55XF9005 i będziesz bardzo zadowolony
W TCL system jest nie stabilny / kulawy , jak nie jeden problem to drugi , jedynie w Panasonicu system jest ok , ubogi ale jest zawsze można dokupić jakiegoś boxa na Andku
Dzieki Karol za propozycje, ale juz tak dokladam 500 zl od pulapu 2500 :(. Gdzies musze pojsc na kompromis, ale rozwazam go tez.

@kiki - teraz PS4, ale docelowo PS5.

To podsumowując:
- naslonecznione pomieszczenie
- mozliwe cienki

Ktory? Czy poczekac jeszcze z 2 miechy?
 

krisolo

New member
Mam podobny dylemat pomiędzy 55C715 i 58GX830 :). Jutro odbieram 58GX830 za 2750PLN i będę testował w domu. Czekam na jakiś dobry test C715.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Bierz Panasa..ma dobre upłynniacze obrazu niestety TCL nie ma żadnych,kibicuję tej firmie ale bez procesorów obrazu jakie mają inne firmy to na razie wstrzymuję się z zakupem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL Gra lepiej niż Panasonic. ma zdecydowanie lepsze Multimedia niż Panasonic. Ten ma obecnie najgorsze na rynku.
Masz zdecydowanie więcej aplikacji.
Cena razem z Cash Back to 2049 zł
 

krisolo

New member
Panas od wczoraj w domu. Pierwsze co się rzuciło w oczy to odbicia na matrycy :). System chodzi płynnie, obraz na pierwszy rzut oka bardzo dobry. W weekend będę testował. Zastanawiam się czy nie kupić do testowania C715. Zostanie lepszy w mojej ocenie.
 
Do góry