TCL C70/P60 – Rozwiązanie jak ustawić sortowanie kanałów w NC+ moduł CAM CI+

markopolo_75

New member
witam czy podobne rozwiązanie jak
Zgłosiłem na tym forum problem z sortowaniem kanałów w C70, po 2 dniach odezwał się do mnie urania-marek i przedstawił tymczasowy sposób na rozwiązanie problemu (docelowo TV będą standardowo wspierały moduł CAM NC+ jak przejdzie certyfikację).

Wszystko u mnie dobrze działa, w związku z tym dzielę się tym rozwiązaniem:
Uwaga: Poniższa procedura wiąże się z tym, że przywraca ustawienia fabryczne Androida - więc ewentualnie trzeba będzie ponownie zainstalować od nowa aplikacje, które wcześniej instalowałeś.
1. Ściągnij SW z linka: we.tl/y28OqfjkDw​
2. Wgraj na PenDrive i włóż do TV​
3. Wyjmij wtyczkę zasilania z TV​
4. Wciśnij i trzymaj przycisk PowerON z tyłu TV i włóż wtyczkę do gniazdka, jak wyskoczy komunikat o tym, że startuje wgranie softu puść przycisk.​
5. Po zainstalowaniu powyższego SW przejdź procedurę uruchomienia Androida​
6. Następnie przejdź do skanowania kanałów, w polu Operator wybierz „n na kartę”, w polu Tryb skanowania wybierz „Sieć” i Szukaj. Zostanie wczytana lista kanałów zgodna z ustawieniem standardowym w NC+​
7. Ściągnij najnowszy SW v161 z linka: drive.google.com/file/d/0BxBq8B6zJAGNUTBpMENVUmlGQlk/view i powtórz procedurę z pkt. od 2 do 5 - pomiń wyszukiwanie kanałów.​
U mnie za pierwszym razem miałem error przy instalacji SW, wymieniłem PenDrive 4GB na innego 32GB i poszło bez problemu.

Dziękuje urania-marek za pomoc i rozmowy z TCL w celu znalezienia skutecznego rozwiązania :smile:

PS. Nie wiem czy rozwiązanie sprawdzi się na innych AndroidTV marki TCL/Thomson.
Witam. Przepraszam za odgrzebanie starego tematu.
Czy istnieje podobne rozwiązanie do innych modeli telewizorów TCL jeżeli istnieje możliwośc poprosił bym o aktułalne linki,
 
Do góry