TCL 85X955 vs TCL 98C805

o.b.star

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam mały dylemat co do wybóru.. zastanawiam się między dwoma modelami
  • TCL 85X955
  • TCL 98C805
Odległość od TV ok 3-4.5m (w zależności czy fotel czy narożnik), co do budżetu to nie chcę przekraczać 20 tyś (absolutny max). Tak patrząc na powyższe dwa są w podobnych widełkach cenowych oczywiście różnią się jakością i dlatego skłaniałbym się w stronę TCL 85X955, z drugiej strony kusi większy ekran TCL 98C805.. i tutaj pytanie czy rzeczywiście jest aż taka różnica między 85'' vs 98'', czy nie ma to aż takiego znaczenia i mogę brać śmiało TCL 85X955?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przecież w tym budżecie możesz mieć 98" C855.
Oczywiście, że jest różnica pomiędzy 85", a 98" i te prawie 15" cali więcej robi dużą różnice, szczególnie (lub przede wszystkim) jak odpalisz jakikolwiek film w formacie 21:9, czyli zdecydowana większość.
Mam podobne odległości, jakieś pół roku temu wziąłem 98", z tym że ten podstawowy model za psie pieniądze i mimo, że mam też Oleda, to nie ma opcji, żebym miał wybrać jakąkolwiek treść na mniejszym. Tutaj masz lepszy panel i jeszcze lepszą jakość, nie ma się nad czym zastanawiać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz dla członków forum specjalne ofert z pełnym pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
Plus montaż i dostawa.
Osobiście sięgałbym po 98" dla członków forum masz c805 za 14.999 a 98C855 z podwójną liczbą stref dla członków forum z 18.999 zł ( kosztuje 22.999 zł )
Kiedy planuje zakup ?
 

o.b.star

Klub HDTV.com.pl
VIP
@kiki połowa czerwca, wyglada na to, że pójdę w stronę tego 98c855, to jest jakisnowy model tak? Bo nie widze za bardoz specyfickacji na stornie TCL, bo chciałbym zobaczyć różnice pomiędzy 98x955, 98c955 i 98c855.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, model jest na rynku kilka tygodni.
Będzie Ci bardzo trudno zobaczyć gdzieś różnice.
Mało jaki sklep ma je na stanie.
Chyba że u nas w Olsztynie.
 
Do góry