tcl 7006 czy philips pus7303

hitachi

New member
witam, prawie się już zdecydowałem na tego philipsa dopóki nie przeczytałem forum o tym modelu. Jest naprawdę tak źle? Musze jednak zobaczyć tv i potestować. Może tcl c70 ma lepszy obraz i nie ma tych przycinek w ruchu i ziarnistości jak philips? jestem wrazliwy na przycinający sie obraz w ruch , drażni mnie to bardzo.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co masz na myśli ?
Co to są przycinki w ruchu...?
W teście żadne przycinki się nie pojawiły.
Jak ktoś ma sygnał z "kija" to może mieć przycinki.

TCL 43P60 masz za 1550 zł z pilotem.
TCL C70 jest dopiero od serii 49".
 

hitachi

New member
Ok jutro będę widział oba tv w akcji to wybiorę. Kusi mnie 55cali ale.vhyba za blisko bym siedział bo mam tylko 2 m. Do telewizora. Tylko że ja też mam słaby sygnał z kablówki, ostatnio podłączyłem tv naziemna i o dziwo lepiej programy grały niż z kablówki, to za co ja płacę? Dla tak słabego sygnału 55cali będzie raczej katorgo więc chyba wybiorę 50cali. Tylko teraz muszę popatrzeć na żywo te tv. A jak Kiki jest u ciebie z zamiana tv bo powiedzmy skuszę się.na Philipsa i obraz będzie słaby tojest możliwość zamiany na tcl?i jakie są tego.koszty proszę o wiadomość pw. Dzieki
 

jasssu

New member
Mnie bardzo podoba ten 7303. Matryca VA, input lag jest okej, niezależnie od tego ile input lagu mają inne telewizory. No i takie wyróżniki jak ambilight oraz Android. Dla mnie w tej cenie to bardzo dobry wybór.
 

hitachi

New member
Witam ponownie.jestem po testach pus7303 i tcl c7006. Powiem tak nadal nie wiem co wybrać. oba tv mają swoje plusy ale i minusy. Wydaje mi się że android i szybkość działanie jest po stronie Philipsa. Ambilight robi swoje jest świetne. Tylko philips ma jedno dużo wadę czego nie ma tcl. Otóż philips rwie obraz gdy kamera przesuwa się w bok lub w górę czego tcl naszczescie nie ma, gra płynnie. Oglądam dużo filmów przyrodniczych i takie zawiechy są niedopuszczalne. Jak można było zepsuć tak dobry tv jakby był płynny jak tcl bralbym bezwahania. Oba tv natomiast nie radzą sobie z meczem w piłkę o siatce nie wspominając. W obu obraz traci ostrość i szczegolowosc. Co go ustawi to kamera się zmienia i znów tracą ostrość. Wydaje mi się że przy tych 55calach trzeba wybrać 100Hz matryce, wszystkie niedorobki widać jak na dłoni. Oba tv także słabo wyświetlają zwykły program SD. Panasonic czy sony robią to o niebo lepiej. To są tv do 4k w tym że philips do wyświetlania obrazów statycznych bo ruch kamery zacina obraz. Nie wiem co wybrać.

Dodam.ze.testowalem w.sklepie.z.planetą w nazwie i tam kosztuje philips 3199 +100na kartę podarunkową czyli fajna cena 3099zł. Obok też był panasonic ex700 i obraz miał lepszy tylko odpada bo system się zawiesza i słabe wtyczki i internet.Ale jak ktoś chce tv tylko do oglądania telewizji to wybrałbym z tych 3 właśnie Panasonica.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips jest 55pus7303 za 3099 zł z kalibracja gratis
TCL jest za 2699 zł z pakietem, więc inna klasa.
TCL w swojej klasie nie ma konkurencji.
 

hitachi

New member
Rozumiem że philips jest w wyższej klasie? to dlaczego nie potrafi płynnie wyświetlić obrazu bez zacinki? Podobno tcl nie ma żadnych upłynniaczy i lepiej wyświetla ruchomy obraz od philipsa który ma pewnie multum upłynniaczy. Moze cos trzeba wyłaczyc w ustawieniach philipsa? cos kiki proponujesz to pojade jeszcze raz i poprzestawiam i zobacze czy pomogło.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zamów TCLa - jak się nie spodoba zamienimy. Ale do tej pory nikt nie wymieniał na kilkaset sprzedanych.
 

hitachi

New member
Czyli nie da się zlikwidować tych rwań obrazu przy przesuwaniu kamerą w philipsie? Taka szkoda bo mi się bardzo spodobał a kodi świetne nawet pada można podłączyć igierke odpalić na androidzie. Tylko ten obraz rwany mnie dobija.
 

R2d3

New member
Tez tak się bawiłem w wybór między tcl a filpem a skończyłem na samsungu 55mu7000 za 3600 na aledrogo tv model z zeszłego roku ale va i 100 tegoroczna iteracja kosztuje 5 k i szczególnie do filipa te kilka stawek za taki panel warto dołożyć
 

Duch87

New member
Bez reklam
Też mam Philipsa i też wszystko bez problemu, co więcej kupiłem też tą markę rodzicom i są z niej również zadowoleni.
 
Do góry