TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

firefl

Active member
Bez reklam
A tak autor pierwszego posta się starał ustalić zakres tego wątku "TYLKO FIRMWARE"
Ale nie, coś interesuje to pisać gdziekolwiek....
 

skifa

New member
Wróciłem do 252 usiłuje znaleźć opis wgrywania kanałów z usb i nic macie jakiś sposób ?nie znam jeszcze menu serwisowego i nie chce tv uceglić przypadkowo
 

skifa

New member
Testowałem go około 4-5 dni niestety pomimo sprawnego działania androida spadła mi jakość obrazu na kablówce ,także wróciłem do 252 skalibruje i zobaczę .Jeszcze nie testowałem 258 który w postach poniżej jest opisany jako lepszy.252 miałem już po kupnie także dla mnie jest stockowy.Obserwuje też strone hiszpańską może coś nowego sie pokaże.
 

Coolek33

Member
Wróciłem do 252 usiłuje znaleźć opis wgrywania kanałów z usb i nic macie jakiś sposób ?nie znam jeszcze menu serwisowego i nie chce tv uceglić przypadkowo
W ustawieniach "stajesz" na kontraście i piszesz z pilota "9735". Wchodzisz w "usb clone", przestawiasz na "Channel list" i na dole wybierasz "usb to Tv". Oczywiście jeśli zrobiłeś przed Flashem kopię programów na tym pendrive za pomocą "Tv to usb". Po wszystkim na dole ekranu pojawi "usb to tv ok". Nie zawsze to musi zadziałać. Napewno cegły nie zrobisz w ten sposób.
13deaa75106376070413c71f6e8431f0.jpg
33a0dcf536898c0d1d7f901f141411bb.jpg
d576863c0a9919d4a816eca06dbdc10e.jpg
80726c22ff2c744e6ba52713ea9f1566.jpg
 
Ostatnia edycja:

skifa

New member
W ustawieniach "stajesz" na kontraście i piszesz z pilota "9735". Wchodzisz w "usb clone", przestawiasz na "Channel list" i na dole wybierasz "usb to Tv". Oczywiście jeśli zrobiłeś przed Flashem kopię programów na tym pendrive za pomocą "Tv to usb". Po wszystkim na dole ekranu pojawi "usb to tv ok". Nie zawsze to musi zadziałać. Napewno cegły nie zrobisz w ten sposób.

Dzięki za pomoc w szukajce nie chciało mi tego znaleźć.Jaki masz soft ?wygląda na 308 dobrą masz jakość obrazu na tv?U mnie nie dało się wyregulować na nim jasności wszystko było jakby za mgłą na tv na 252 obraz żyletka.
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Takie pytanie

Ile razy w tygodniu , miesiącu trzeba "grzebać " w sofcie ?
Zastanawiam się nad C815 , ale widzę , że cały czas walczycie z aktualizacją :)

Warto brać TCL ? Kupilibyscie swoje telewizory drugi raz ?
 
Do góry