TCL 50s7806 test otwarty telewizora - czyli jaka jest realna wartość chińskich telewizorów na światowym rynku ?

raf2007

Member
Najwyżej dostaniesz zaczerwieniony obraz, a może trafi Ci się inny odcień :D

Oby nie ! a jeśli coś takiego będzie mieć miejsce to oddam go do sklepu i tyle :) Oglądałem w salonie model S79 miałem swój materiał 4K na penie i obraz był super! Obawiam się tylko trwałości tego TV, ale z tego co czytam to niezależnie jaką markę wybierzesz zawsze coś jest nie tak! nie ważne czy to Samsung, Sony, LG czy inne? Nie chcę wydawać majątku na TV żeby oglądać NC+ i filmy z Netflixa.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
O trwałość nie musisz się martwić.
O gwarancję też nie, to obecnie koncern nr 3 na świecie.
A wkrótce pewnie będzie wyżej....
I nie musisz wydawać majątku.
Ci co mają są w 99% zadowoleni i to bardzo.
 

mygen

Member
Czy ktoś ma serwer sieciowy i może powiedzieć czy z niego tv bierze mu napisy w formacie .srt?

U mnie tylko z pendrive łyka napisy. Z serwera sieciowego nie czyta.

Kiki co tam się dzieje w temacie softu? Dostałeś jakieś info?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Soft już jest. Mieli przesłać dziś, ale mieli wyjazd , napisał że wracają w niedzielę . Oczekuje, że w poniedziałek będzie.
Przypomnij się proszę na PW .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Idzie drogą !.
Dostajemy na nasz portal z wyprzedzeniem zanim pojawi się na stronie.
W poniedziałek jak będą w pracy powinno się udać.
Ale dam znać.
 

traper21

New member
Czy naprawdę warto dopłacać 20% wartości sprzętu względem modelu niżej 6806 żeby uzyskać natywną matrycę z większą częstotliwością odswieżania? Jestem fanem sportu, czytam wasze dobre opinie ale mam wątpliwości czy gra jest warta świeczki?
 

MarcinIKS

New member
Też właśnie zastanawiałem się nad różnicami pomiędzy TCL S79 a S69. Czy faktycznie jest różnica w częstotliwości natywnej matrycy? Bo nigdzie nie wyczytałem, czy S69 ma matrycę 100Hz czy 50Hz. A częstotliwości "marketingowe" obie serie mają takie same. Może jest tylko różnica 8/10 bit?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wreszcie się dodzwoniłem mimo, że są w Chinach.
Nowy soft 487 mają przesłać pojutrze wieczorem.
I będziemy go wysyłać.
 

spiders

New member
Kupiłem U58S7806S za kwotę 2950 - po zabawie z ustawieniami jestem zadowolony.
Przesiadłem się z plasmy panasa 37 cali która 8 lat temu kosztowała 3300 ido dziś gra lepiej niż każdy lcd - ale wielkość ma znaczenie :)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Chyba LCD w tej klasie cenowej, a nie KAŻDY LCD ;)

Kolega spiders miał zapewne na myśli porównanie swojej 8-letniej plazmy z zakupionym TCL LCD, bo na pewno ta plazma nie jest lepsza od każdego LCD. Ja za 8-letniego Panasa 32" LCD dałem 3700 zł i w mojej ocenie był to wówczas w tej przekątnej najlepszy LCD na rynku, ale to było 8 lat temu.
 
Do góry