Tannoy SFX 5.1 czy Hkts30/Hkts60?

mefihl

New member
Witam

Mam mały pokój 11 m2, chce zakupić amplituner chyba się skuszę na Denon 1912 (chodź myślę jeszcze o Yamaha 671 lub Onkyo 609) i tu pytanie jaki zestaw małych głośników kupić (oglądanie filmów to 80%,20 % muzyka). Zastanawiam się nad Tannoy SFX 5.1, Hkts 30 i Hkts 60, bo innych sensownych głośników do 3 tyś nie widzę. Proszę o pomoc jakie głośniki wybrać z tych wymienionych,a może jeszcze inne doradzicie. A drugie pytanie czy wybrany amp z tych wymienionych będzie ok.

Dzięki z góry za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

mors111

Active member
Bez reklam
słabo szukasz

to są głośniki dedykowane tylko do kina , stereo na tym nie posłuchasz

pokój masz dość mały więc i klocków bym nie szukał , ale na pewno nie takie "miniaturki" z dobrym subem

poszukaj jakiś monitorów na przód , a resztę to już jakieś mniejsze
suba też oczywiście zakup - pewnie się przyda
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy wartości podziału 80% do kina domowego śmiało możesz realizować swój pomysł. Jeśli wystarczy kasy na HKTS 60 - ten model w Twoich warunkach w takim pomieszczeniu zagra bardzo dobrze
 

JARUL

New member
Witam
Posiadam zestaw H/K BDS800 z HKTS60 w dużym salonie około 40m i powiem ci że wszyscy mi odradzali kupno takiego kombajnu ,że małe pierdziawki , słabo zagra itd. jak dla mnie dzwięk jest super i muzie i w kinie .Polecam jak najbardziej HKTS60 do takiego małego pomieszczenia będzie kozak ,pomyśl tylko o ampli też Harmana ponoć dobrze się zgrywają HKTS . Pozdro
 

Theseus

New member
Rownież polecam HKTS 60, u mnie grają z HK 255 na 15 m kw. i jestem bardzo zadowolony. W kinie czyściutkie, naturalne i pełne dźwięki. Muzyki w formacie FLAC słucham w 5CH Stereo i jest bardzo dobrze, a muzyka w DTS 5.1, np Depeche Mode Violator, to już jest według mnie odjazd.
 
Ostatnia edycja:
Do góry