tanie, popularne 32'... który?? błagam...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
a teraz - gorszy scenariusz :
Załóżmy ,że bedziesz mało zadowolony / sprawdź wieczorem przy małym oświetleniu/ . Delikatnie mówiąc - wiele czarnego nie zobaczysz.
W dzień bedzie nieźle - ale przy szybkich scenach - troche smuzenia .
No i ............ Co zrobić ?
Męczyć się , czy dalej szukać potwierdzenia z wizytą w sklepach ,ze mogłobyć gorzej?
Czy mogłem wybrać lepiej ? No właśnie .
Tak naprawdę nie bedziesz miał tej pewności. Chyba ,że zgodzisz się ze słowami przedmówcy /Lopeza/.
pozdrawiam
 

ryjek1975

New member
ciukier napisał:
Ryjek daj znać koniecznie jak będzie Ci chodził ten LG :)
Pozdrawiam i gratuluje zakupu.

Gra bardzo dobrze.
Na kablówce obraz jest bardzo dobry - chociaż na kilku kanałach jest gorszy (np. na TV Trwam:)))
Komputer ma tę samą rozdzielczośc, więc tylko ustawilem inne odświeżanie i mam 32 calowy monitor bez znieksztalceń
DVD i DivX to rewelka - ale tak jest we wszystkich telewizorach LCD

Jeśli chodzi o kablówkę to obraz w domu jest dużo lepszy niż gdziekolwiek widzialem w sklepie, więc jestem bardzo zadowolony (ja mam tuner do kablówki UPC, i podłączyłem ten tuner z telewizorem nie za pomocą koncentryka tylko za pomocą kabli chinchue ze wzmacniaczem sygnału - różnica między tym połączeniem a koncentrykiem jest - można powiedzieć - zasadnicza.

Jeśli chodzi o czern, to mam wrażenie, ze ma to znaczenie tylko przy porównywaniu z innymi telewizorami, bo jak w domu stoi jeden telewizor to nie ma szans żeby zwrócić na to uwagę.

Zatem z jakości odbioru obrazu i dzwięku, jestem bardzo zadowolony.
Najfajniejsza jakość jest na filmach Divx.

Spokojnie można pracować na komputerze, np. na programie word czy excel - obraz jest bardzo wyraźny, litery są pełne - tak jak na monitorze komputerowym.

Wkurzające były szare pasy po przestawieniu trybu na 4/9, ale na forum jest opisane jak je zamienic na czarne, co już zrobiłem.

generalnie bardzo mi się podoba. najbardziej odetchnąłem, jak zobaczyłem obraz z kablówki - naprawdę spoko.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
najmocnijszym konkurentem w tej klasie cenowej są w tej chwili nowe modele:
Panasonic 32 LX 60
JVC 32 A 61
32 Loewe Concept -
mają zdecydowanie lepsze parametry i jakośc - po obniżce cen stały się
chyba najmocniejszą jakościa
pozdrawiam
 

wlodek1001

New member
Lg

Od dwóch tygodni jestem posiadaczem LG 32 LX2R, do tego Denon DVD 1920, Yamaha RX 1200, kabel HDMI, na razie ogladam tylko dvd, przy dobrychy jakościowo płytach z filmami obraz 720p jest rewelacyjny. Niestety słabej jakości nagranie dvd obnaża mankamenty lcd. Nie ma rady, aby uzyskać bdb obraz sygnał /dvd lub tv cyfrowe musi być ok. pozdrawiam
 
Do góry