Tanie i ladnie wygladajace 2.1

pejotpe

New member
Bez reklam
Ja jestem bardziej praktyczny w kupowaniu prezentów: pytam się samej zainteresowanej osoby, czy ten prezent by ją satysfakcjonował. Może nie ma niespodzianki, ale przynajmniej nie będzie wtopy - nie ma nic gorszego od obdarowanego niż dostać grata, z którym nic się nie da zrobić (a gust każdy ma inny i pytanie się w necie o "najlepszy" wygląd jest całkowicie pozbawione sensu).
 

bestisz

Member
dxe napisał:
Witam,
Musze kupic na prezent kino domowe, ze wzgledu na brak miejsca musi to byc 2.1
Osoba ktore je dostanie bardziej nad jakosc dzwieku ceni wyglad kina
Co byscie polecili ? Granica cenowa zalozmy 700zl
Upatrzylem cos pokroju samsuna rts-he10 lub ht-x710

Może uściślijmy? Raczej nie wierzę w to że ceni wygląd ponad walorami dźwiękowymi. Nie chciałbym tu bezczelnie podważać czyjejś wypowiedzi ale raczej ujął bym to inaczej.
Nie ceni dobrej klasy dźwięku bo nigdy nie miał(a)a okazji takiego usłyszeć. Gdyby tak było uwierz mi że walory estetyczne odeszły by na drugi plan. Z drugiej strony za 700zł szału nie ma. Czy kino mam rozumieć jako coś w rodzaju amplituner z wbudowanym DVD będący jednocześnie wzmacniaczem 2+1?? Czy może chodzi o same głośniki 2.1??
Jeżeli osoba ma już jakieś DVD to warto porozglądać się za jakimiś 2.1 Logitecha. Ja sam kiedyś u dzieciaków w pokoju miałem podłączonego Bellwooda pod komputerowy zestaw 2.1 i jako tako to grało. Ja miałem wtedy sterowanie na kablu ale teraz Logitech puszcza fajne zestawy z pilotem.
Myślę że pod kątem dźwiękowym fajne rozwiązanie. Napewno zagra to o niebo fajniej niż niejedno dziwactwo za 499zł.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
bestisz napisał:
Nie ceni dobrej klasy dźwięku bo nigdy nie miał(a)a okazji takiego usłyszeć. Gdyby tak było uwierz mi że walory estetyczne odeszły by na drugi plan. Z drugiej strony za 700zł szału nie ma.

nie rob czlowiekowi krzywdy i kup poprostu cos estetycznego ! - jakis obraz czy wazon czy cos podobnego....;)
 

dxe

New member
pejotpe - prezent to prezent, a nie pytanie co chcesz dostac ...
mat74 - pomogles, dzieki, jak bede chcial kupic wazon to sie zglosze
bestisz - moze i tak ;) ale czlowiekowi w wieku 5x lat ciezko cos wytlumaczyc, on wie swoje i tak ma byc
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
sorry, ale caly watek jest bezsensu... chcesz kupic cos ladnego i pytasz sie na forum co jest ladne ?! no bo przeciez to -jak sam napisales jest glownym kryterium wyboru ! pytanie takie jesli juz - to musialbys zadac na jakims forum projektantow lub aranzatorow wnetrz...twoj gust jest pewnie rownie dobry jak nasz ,wiec zdaj sie na niego i kup ten zestaw ,ktory ci sie podoba
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zacznijmy od początku .
Podaj jaka klasa cenową ?
Dostaniesz do takich potrzeb właściwą
Ofertę
 
Do góry