Tanie blue-ray z odtwarzaniem divixow

danch

New member
Mam pytanie, moge dostac odtwarzacz blue-ray Philips BDP 3000, ale pasuje mi cos co moze odtwarzac dixvy z usb, teraz mam dvd jakiegos fergusona i nie chce trzymac obu, a odtwarzanie divixow z usb jest mi potrzebne do szczescia.
Moze mi ktos polecic jakis odtwarzacz cenowo zblizony do tego philipsa, ktory odtwarza divixy z usb ? Na mkv i inne hd nie nie licze ale moze cos jest.
 

magfe

New member
tylko uwaga, bo z tego co wiem to nie czyta plików z filmami większych jak 4 GB (co w przypadku .mkv się często zdarza) większe pliki czyta LG BD 390 ale to już ok. 1000 zł
 

aiji

Member
tylko uwaga, bo z tego co wiem to nie czyta plików z filmami większych jak 4 GB (co w przypadku .mkv się często zdarza) większe pliki czyta LG BD 390 ale to już ok. 1000 zł
Przecież to żaden problem-wystarczy podzielić film i trochę grosza w kieszeni (no chyba,że brakuje kompa...:grin: )
 

adam6150

New member
tylko uwaga, bo z tego co wiem to nie czyta plików z filmami większych jak 4 GB (co w przypadku .mkv się często zdarza) większe pliki czyta LG BD 390 ale to już ok. 1000 zł

Nie czyta z "pamięci" przez USB. Z płyt DVD DL czyta pliki mkv do 8,5 GB z DTS-em i DD 5.1 + napisy txt.

...aha teraz LG 370 w Euro za 399pln. Jeszcze są podobno na stroce eurokropkakomkropkapl
 
Ostatnia edycja:
Do góry