Tanie 50''

firekage

New member
Bez reklam
Dziś sprawdziłem - w poniedziałek zaczepię zdjęcia z matrycą.
Mam kilka modeli i wszędzie matryca dochodzi do obudowy.
Widocznie masz na uwadze jakieś inne modele.
Nie, na uwadze mam ten, o którym pisano - 50 calowe 750, a gdybym na uwadze miał inne, to napisałbym o tym, nie uważasz? Widziałem to w kilku modelach w różnych sklepach oraz u siebie w firmie. Zresztą, kwestia ramki nie jest problemem...jest synchronizacja głosu z obrazem, której nie ma.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W nowych seriach Sharpa tego nie ma.
Test już nowego skończyłem będzie wpisany w tygodniu.

========================
Panasonic 48AS640 - była promocja ale nowa cena dla niebieskich też jest extra , extra.
 

ace2

Member
Bo w 50 nie sa matryce samsunga... ale spokojnie da sie ustawic tryb film wszystko na off za wyjatkiem motion plus jesli chodzi o kolory to klania sie 10p balas bieli. Zreszta wszystko masz w watku o tym tv

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12

Jakość obrazu mnie tak odstraszyła, że zrezygnuje chyba z LCD i chyba kupie prądożerną plazmę a tego chciałem uniknąć. Chyba że tan konkretny egzemplarz był tak trefny.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Dobrze skalibrowany led świeci na poziomie plazmy jeśli chodzi o kolorystykę, stąd kwestia po prostu dobrych ustawień, a nie fabrycznych w trybach dynamicznych :D
 

ace2

Member
rozumie, że na tej zasadzie powinno sprzedawać się noże. Nie na ostrzone a ostrzenie we własnym zakresie :) to jakaś paranoja, że kupuje się TV który fabrycznie źle wyswietla!
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Nie jesteś pierwszym który to zauważył, ale firmom zależy na cyferkach przy sprzedaży, a te generowane są przez przyciągające wzrok kolory, a nie naturalne :>
 
Do góry