Tanie 40" (najlepiej do 2000zł)

sthEn

New member
Tanie 40" (ograniczenie odgórne do 2000zł)

Witam,


czy istnieją sensowne telewizory 40" w kwocie do 2000zł? Mam możliwość otrzymania takowego w ramach rozliczenia (płacić za niego nie będę) - nie mam możliwości zwiększenia kwoty, bo niestety nie zależy to ode mnie.

Zależy mi głównie na oglądaniu filmów w MKV FullHD z dysku na USB, ewentualnie DLNA i ethernet/wifi przez kartę na usb.

Telewizja raczej rzadko, głównie będzie podpięty pod laptopa i/lub media center.

Z góry dziękuję za informację, sprawa dość pilna, bo mam czas do jutra na podjęcie decyzji co do sztuki.

Pozdrawiam,
Daniel Bastuba
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trudno ocenić słowo sensowne.
Ale jeśli masz na myśli dobrą jakość obrazu to najbliżej Twoim oczekiwaniom jest 40EX500 Sony.
 

rafcik_er

New member
Trudno ocenić słowo sensowne.
Ale jeśli masz na myśli dobrą jakość obrazu to najbliżej Twoim oczekiwaniom jest 40EX500 Sony.
Pan kiki nie odrobił pracy domowej :) kolega zakładający temat prosił o tv głównie do oglądania filmów HD MKV. Przeczytałem reckę polecanego przez Ciebie TV i doszedłem do informacji iż:

Co po USB?

Po USB odtworzymy: video, muzykę oraz mp3.

No cóż... spodziewałem się w końcu obsługi MKV ale jednak sam telewizor nie widzi tego rodzaju plików. Szkoda. Najnowsze Blu-ray'a Sony już to potrafią, widać tą przyjemność zarezerwowano odtwarzaczom
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo to jest nadgorliwość.
Kupując w klasie cenowej Sony kupujesz extra jakość obrazu. Resztę możesz dokupić "wszystkoodwarzającą" Mantę lub inne urządzenie i masz spokój . Bo każdy telewizor będzie miał problemy z jakimś odtwarzaniem.
Zawsze dokupić można sobie coś do odtwarzania- ale jakości słabego telewizora nie później już nie poprawisz.

Więc w klasie cenowej extra jakości obrazu - lekcje odrobione.
 

don111

Banned
Zależy mi głównie na oglądaniu filmów w MKV FullHD z dysku na USB, ewentualnie DLNA i ethernet/wifi przez kartę na usb

jak zależy Ci na takich głupotach a nie zależy Ci na jakości obrazu to sobie kup najtańszego Samsunga z usb
będziesz miał te swoje ful hade, odtwarzanie z usb, dlna i skacząco-smużący obraz, chmurki na ekranie, fioletową czerń itp
 
Do góry