Tani zestaw KD

przemwas

Member
Witam!
Przymierzam się do zakupu zestawu ampli+głośniki. Nie mam sporych wymagań i nie chce też wydać dużo kasy na tę inwestycję. W zupełności wystarczałby mi zestaw typu miniwieża np.: PianoCarft lub SoundBar ale analizując ceny to zaobserwowałem że cena jest ich dość wysoka porównując do minimalnego zestawu kina domowego. Pytanie mam do głośników na początek wystarczyły by mi tylko dwa na przody i czy rzeczywiście potrzebowałbym podłogówek? Czy jak bym podłączył pod ampli np.: głośniki MonitorAudio M2 jakby to współpracowało z np.: Pioneer 819. Jakie inne podobne głośniki byście polecili?
Cenowo wyszło by podobnie jak zakup np.: PianoCraft a zawsze miałbym możliwość rozbudowy.
 

przemwas

Member
Mam PS3 także odtwarzacza nie potrzebuje, myślę że max 2 500 zł. Powierzchnia niecałe 20m2.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

przemwas

Member
Czy naprawdę konieczne są podłogówki, czy nie osiągnę zadawalającego efektu na mniejszych głośnikach? Nie chce też z drugiej strony zagracać pokoju pięcioma głośnikami, bo naprawdę nie ma to dla mnie takiego znaczenia...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

przemwas

Member
A jaki jest sens szukać stereo skoro ampli stereo ma podobną cenę (jak nie tę samą) do ampli KD a tak jak pisałem mam później zawsze możliwość rozbudowy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

przemwas

Member
A jaki ampli stereo byś polecił oprócz często polecanego na forum Hk3490? Coś tańszego + głośniki, budżet jak podałem wcześniej max 2 500...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry