Tani zestaw 2.1 lub 3.1

itmind

New member
Witam.
Jest to mój pierwszy post mimo iż czytam forum od dłuższego czasu.
Stanąłem przed wyborem zestawu audio-wideo do mojego salonu. Na TV prawie się już zdecydowałem i będzie to Samsung UE40D5000 głównie ze względu na cenę, wygląd i grubość (jeśli ma ktoś jakieś zarzuty co do tego sprzętu będę wdzięczny o opinię).
Do tego chciałbym dokupić również zestaw kina domowego a z racji tego, że salon jest dość mały i jest dzielony z aneksem kuchennym decyzja padła na coś 2.1 lub 3.1. Sprzęt będzie grał 40% muzyka, 50% tv,filmy i 10% xbox
Ze względu na jednoczesny zakup tv mam dość ograniczony budżet, ok. 800zł
Co możecie mi doradzić w tej kwocie? Może być też używka. Nie wiem czy jest sens kupować coś z bluray, czy nie. Od dvd mam xboxa, od usb będzie tv tylko radia brakuje bo mógłym pomyśleć o jakieś aktywnym subie + satelity.
Myślę nad: SAMSUNG HT-C5200, Sony DAV-F200, a może dołożyć do JVC NX F 4

Jeśli macie inne propozycję będę wdzięczny.

Pozdrawiam
 

pro_fill

New member
Bez reklam
Jeśli macie inne propozycję będę wdzięczny.

kilka miesięcy temu miałem podobny problem [po za ograniczeniami finansowymi] - do kupna kina wielokanałowego zniechęcało mnie przeciąganie i maskowanie kabli oraz wysokość [145 mm] półki z miejscem na wzmacniacz - nie znalazłem nic godnego uwagi, a wydatek kilku tysięcy tylko po to, aby się zmieścił wzmacniacz uznałem za bezcelowe.
u mnie głównie gra TV, potem PS3, filmy z plików, a na końcu dopiero coś [filmy] z płyt - głównie zależało mi na poprawie dźwięku i zainteresowałem się soundbar'em.
nie zależało mi na dźwięku przestrzennym a jedynie na poprawie barwy.

nie piszę tego jako próbę namowy, ale jako kolejną alternatywę, która możesz wziąć pod uwagę.
życzę rozsądnych decyzji.
 

itmind

New member
Do nagłośnienia ok 16m2. Mam jeszcze okazję kupić coś takiego:

Samsung HT-Z315

Nie jest to 2.1 tak jak chciałem ale używka w na prawdę dobrym stanie kosztowałaby mnie 450zł
Waszym zdaniem warto?
 

itmind

New member
Ok. Temat możemy uznać za zamknięty, kupiłem kino Samsung HT-Z315. Powiem szczerze że jak na "plastik" daje rade. No i kupiłem w stanie b.dobrym za 450zł więc raczej nie przepłaciłem.
 
Do góry