Tani wzmacniacz stereo.

kwida88

New member
No wlasnie jestem umowiony z jednym forumowiczem na odsluch pma 710ae ale poki co jeszcze nie mial do mnie po drodze wiec czekam a w miedzyczasie szukam ewentualnej alternatywy ;) to powaidasz pawel ze juz ten pma 700 powinien fajnie zgrac?
 

kwida88

New member
Osobiscie lubie brzmienie dnona i jak by bylo cos posrodku cenowo miedzy modelami 700ae a 1500ae bral bym do salonu, obecnie zakupilem do salonu audiolab 8200a a szukam wzmaka do sypialni. W sumie nie bedzie to gralo na kolumnach wybitnych bo na bose acoustimas 3 kfore graja moim zdaniem bardziej efekciarsko niz wiernie odtwarzaja muzyke. Probowalem je z ampkiem denon avr 1610 i graly bardzo przyjemnie, ale za twoja namowa pawel sprzedalem ampek i szukam wzmaka he he.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja miałem chyba z rok w domu PMA720 (następca PMA710). Nie powiem, że jest to super audiofilski wzmacniacz, ale dawał sporo radości ze słuchania muzyki. PMA700 nie słyszałem. Jest to poprzednik PMA710. Jeśli brzmi podobnie to jest ok. PMA700 i 710 chodzą w podobnych pieniądzach. Jak masz możliwość odsłuchu 710 to się wstrzymaj. Posłuchasz i sam będziesz wiedział.
 

kwida88

New member
Jestem po odsluchach pma710 dzieki uprzejmosci forumowicza rabit w domowym zaciszu. Powiem tak jak na swoja cene gra to baaaardzo przyzwoicie. Poytywnie mnie ten wzmak zaskoczyl. Tak jak pawel pisal nie jest to napewno sprzet audiofilski ale do przyjemnego sluchania muzyki w sypialni nada sie swietnie. Super sie zgrywa z moimi bose acoustimass 3. W tej cenie naprawde bylo by ciezko znalesc cos lepszego lub rownie dobrego. Tekze dzieki rabit za odsluchy i tobie pawelku za rady ;)
 

rabit

Active member
Bez reklam
No tak... i co ja biedny? :) Teraz ja będę szukał czegoś fajnego dla mojego systemu. Może ma ktoś Denona PMA-15..AE do oddania? :) Tylko w czarnym kolorze. A może inny wzmacniacz, z wejściem pod pre mojego amplitunera?
 

kwida88

New member
Bierz audiolab tylko ja swojego nie oddam bo to swiezy sprzet :p jestem bardzo z niego zadowolony, niesamowita dynamika i brzmienie, polecam odsluchac ;)
 

rabit

Active member
Bez reklam
Audiolab fajny, ale nie wiem jak gra. Muszę posłuchać na docelowych kolumnach. Jeszcze nie wiem jakich (SF Venere 2.5 mi się podobają , ale MA też niczego sobie). Muszę posłuchać, choć czasu mało. :(
 
Do góry