Tani telewizor do dvb-t

dukati

New member
Witam
Proszę o radę. Muszę szybko kupić telewizor. Ma to być sprzęt za około 1500 zł. Używany będzie tylko do oglądania naziemnej telewizji cyfrowej. 32 cale ( maksymalnie 37 cali), najlepiej z podświetleniem LED i full hd. Oglądać go będą osoby po 60-ce. Liczy się dobry obraz a nie fajerwerki.
Dziękuję
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jaka odległość od ekranu ?
Jak słońce świeci w mieszkaniu?
Czemu max 37 - większy nie wejdzie ?
 

dukati

New member
Odległość od ekranu 3 metry. Okno jest od południa z boku telewizora. Do 37 cali bo ograniczają meble no i chyba cena też.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla takich potrzeb ja wybierałbym (jeśli kwota nie przekraczalna) - Panasonic 42CX3 . Zmierz dobrze bo to dla nich idealny telewizor.
Jeśli chcą leda to Samsung 37D 5000
Jeśli CCFL to Sony 37EX500
 

dukati

New member
Dziękuję kiki za propozycję. Też bym wybrał panasonica, ponieważ sam używam p42g30 i jestem bardzo zadowolony, a jeszcze teraz dają 5 lat gwarancji. Niestety chyba nie uda mi się ich przekonać do przemeblowania aby wstawić 42 cale. Natomiast ten samsung troche za drogi (około 1800). Jeśli możesz podsuń coś jeszcze.
 

don111

Banned
cx3 ma (niby) lepszy dźwięk, ma dodaną jakąś opcję z surround
sprawdź jeszcze LG 42PT353, ma cienkie ramki w przeciwieństwie do Panasonica, a obraz na SD co najmniej tak samo dobry, może wejdzie :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale to jest najlepsza dla nich wersja. A przecież zakup na lata i radość z zakupu też.
 
Do góry