Tani telewizor do 1300 zł

mrpablo

New member
Witam, potrzebuje pomocy przy wyborze telewizora. Właściwie to nie wiem czy to ma być plazma czy LCD. Telewizor będzie stał naprzeciw okna, w odległości ~3,5m, a na ekran będzie się patrzeć pod kątem (45-60%).
Możliwe, że od czasu do czasu będzie do niego podłączany x360, ale głównie oglądanie meczy i filmów (CP: Pakiet Familijny HD) Preferowana wielkość 32, cena max. 1300. Poradźcie coś.
 

K__M__L

New member
1. nie kupisz 32'' plazmy
2. 3,5m + sygnał z satelity (czyli dobry jakościowo) - kup minimum 37'' , optymalnie bedzie 40''
3. jeżeli już koniecznie 32'' to dołóż 200-300zł i kup LED , koniecznie 100Hz (warto dołożyć szczególnie gdy chcesz XboXa podłączyć)

ps. dobra rada :)

TV powieś na ruchomym uchwycie, skręć go i oglądaj pod małym kątem, 45-60stopni to duży kąt , to nie kineskop , źle się ogląda, szczególnie w tanich modelach
 
Ostatnia edycja:

mrpablo

New member
Oczywiście może być większy niż 32 cale, ale wtedy pewnie nie zmieszczę się w nieprzekraczalnym limicie 1300-1400 zł. Aktualnie mam Grundiga st 70-706 :cool:. Z tym kątem to trochę przesadziłem, ale około 40% będzie, a konsolę będę rzadko podłączać, więc nie przykładałbym do tego aspektu aż tak wielkiej wagi.
 
Do góry