Taga TAV-606

raf44

New member
Witam, prosiłbym użytkowników kolumn jak w temacie o wypowiedzi jak się sprawują. Czy warto je kupować? Recenzje mają dobre ale jak jest rzeczywistości powiedzcie proszę.:roll:
 

Iceman_US

New member
Ja mam TAGA TAV-605 i bardzo je sobie chwalę, oczywiście co do swojej ceny (w Polpaku zapłaciłem za nie 1000 zł) W kinie grają świetnie, w stereo też nie najgorzej, ale nie powiem Ci jak grają TAV-606 bo ich nie słyszałem, moim zdaniem TAGI grają lepiej od KODY, ale to kwestia gustu.
 

raf44

New member
Iceman_US a jakbyś miał porównać swoje tagi do tanich np jamo 406 czy wharedafable. Jak w tym porównaniu wypadają zarówno pod względem wykonania jak i brzmienia pewnie porównywałeś przed zakupem?
 
Ostatnia edycja:

Iceman_US

New member
Porównywałem z Wharfedale, i TAGi zagrały mi trochę czyściej, ale i tak mam zamiar je zmienić na coś lepszego.
 

duken

New member
Moim zdaniem za mniej niż tysiąc nie ma lepszych kolumn

ja również myślę o zakupie TAGA tav606 i szukałem sklepu w Krakowie żebym mógł je posłuchać przed zakupem, powysyłałem mejle do sklepów które polpak ma na swojej stronie i z jednego (audiomix) odpisali mi tak

"Polecam kode 707 gra lepiej i jest tańsz albo Rubicon rp-16 za 1000zł lub rp-26 rubicon"


czy ktoś miał przyjemność je porównać

(a z żadnego nie dali mi odpowiedźi że maja taga 606 na stanie)
 

dybson

New member
witaj
zakupilem w styczniu rubicon rp-26...bylem na kalwaryjskiej przy matecznym. maja duzy wybor i mozna spokojnie sie umowic po zamknieciu i posluchac roznycj kolomn... dla mnie ten model ma bardzo dobra góre i srednie, basu brakuje im ale od tego jest subwoofer - ktory tez zakupiel mu nich - rhk 1000 sub...cena nie jest niska ale...jakosc naprawde jest bardzo dobra ! goraco polecam jak chcesz sie zmiescic w 2 tys.
 
Do góry