TAGA 606 v3 czy Pure Acoustics Supernova 8?

dotheneedful

New member
Witam.

Co polecacie do ponizszego pomieszczenia (w miejsce stolu TV i przedniego kolumny - na przeciwnej scianie sofa narozna i tylnie kolumny:

http://postimg.org/image/xkgkv4cup/

Zaznaczam, że jest to moje pierwsze kino domowe, i nie widzę wiekszego sensu kupowanie czegokolwiek lepszego.. roznicy raczej nie zauwaze, a sama przesiadka z 2.1 za 200 zl bedzie ogromna:)

ktokolwiek:) ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
z tych co podałeś bym był bardziej za TAGA. W tym przedziale cenowym mają dość dobre opinie. Czyli chcesz na 5.0 wydać 1000zł i nic więcej?

Do czego w ogóle ma to być podłączone?
 

dotheneedful

New member
Podlaczaone bedzie do TV 60 cali - najprawdopodbniej Sharp LE840, xboxa i bardzo czesto laptopa, z ktorego beda leciec filmy..

Co do budzetu..Najchetniej jak najmniej.. ;) Maks zestaw za 5.0/5.1 + ampli 3500.

A jak najtaniej glownie z tego wzgledu, ze bedzie to pierwszy zestaw i jak zlapie bakcyla to za jakis czas bedzie sie myslec o ulepszaniu sprzetu.
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
tez myślałem tak jak Ty jakiś rok temu. Zaczynałem od 3 tysi a skończyłem na 6 :). Wiem jedno jak bym kupił sprzęt za 3tysie to już dziś bym szukał zestawu znacznie lepszego a tak mam święty spokój. Nie namawiam Cię abyś wydał jak najwięcej, ale każda złotówka więcej na prawdę może dużo wnieść :). Skoro 3500zł to bym celował bez suba zawsze można więcej przeznaczyć na lepsze kolumny. Na ampli przeznaczyć coś ok 1,5t i pozostają 2 tysie na głośniki. To już jest ciekawsza opcja niż przeznaczać na kolumny tysiąc:)
 

dotheneedful

New member
JBL loft 50?

Znalazlem tez zestaw wprawdzie z dupnym ampliutnerem (onkyo nr 414) + zensor 5+zensor 1+ vocal za 4300.. Ciutke za duzo..

Masz moze jakies inny pomysly do mojego metraza?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myślę, że jak odsuniesz z tyłu Lofty z 25-30 cm to wystarczy. Zerknij też na Indiana Line Nota 555 - nie słyszałem ich, ale zbierają dość dobre opinie.

Aha teraz zauważyłem że wkleiłeś rzut salonu. Jest duży i ciężko w tym budżecie będzie go nagłośnić. I jest dziwne ustawienie. Będziesz patrzył bokiem?
 
Do góry