Szybka decyzja w sprawie telewizora

pawko87

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witajcie,

mam szybko podjąć decyzję w sprawie telewizora.

Mam do wyboru telewizory Toshiba:
58UL3B63DG
55UA4B63DG
55UL3063DG

Obecnie posiadam model:
58 UA3A63DG
Niby wszystko z nim ok, ale denerwuje mnie klatkowanie obrazu podczas przesuwania kamery.
Oglądam głównie NC+, Netflix i piłkę nożną, wyścigi samochodowe.
Czy któryś z powyższych modeli będzie lepszy od tego, który posiadam?\
Na Androidzie mi nie zależy. Oby był smart Miracast.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
 
Ostatnia edycja:

Petru23

Banned
No właśnie niekoniecznie ale nie powiem, że na pewno. Wydaje mi się, że przesadziłem ze stwierdzeniem, że będziesz miał to samo. W tym samsungu uplynniacz działa sprawnie co jest sprawdzone i potwierdzone.

Na konkurencyjnym forum jest test 55UL5A63DG, gdzie twierdzą iż ten uplynniacz działa. Także... Chcesz to ryzykuj.

Aha, obraz z tv klatkuje pomimo uplynniaczy czy 120hz. Taka ramówka. Niekiedy nic nie poradzisz.
Przewalkowalem dwa egz 120hz i dwa 60hz, mam plazme 100hz. Na każdym klatkuje ale im mniejszy tym mniej to widać a na plazmie 42 praktycznie wcale. Ale jak się przyjrzymy z bliska to owszem, jest klatkowanie.
 
Ostatnia edycja:

pawko87

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chciałbym się zamknąć do 2,5tys., ale lepiej ok 2.
Przekątna najlepiej ok 55 cali.
 
Ostatnia edycja:

Petru23

Banned
2,5k ustrzelisz może 55xh80 który był już w takiej cenie w neonet. Szukać też możesz Panasonic 58g/hx800.
55q6xT Samsunga też w tej cenie kupisz.

Koło 2k wyżej wskazany Samsung tu71 oraz na allegro masz starszy model ru74 z zeszłego roku.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Poszukaj SONY 55XH8096 w dobrej cenie i będiesz miał spokój. To bardzo dobry TV i na pewno ma lepszy obraz niż SAMSUNG TU71. No chyba, ze trafisz SAMSUNGA z serii RU74 to wtedy ewentualnie możesz o nim pomysleć.
 

pawko87

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki za wszystkie wskazówki.
A gdybym np. zdecydował się na 50".
Jak w tym zestawieniu wypada Philips np.:
50PUS7805
lub
50PUS7505 ?
 
Do góry