Szukam telewizora 70-85 cali

DrWredman

Active member
To zmienia postać rzeczy. 6,5 m robi różnicę. Albo weźmiesz 75 cali na dwa-trzy lata w FullHD po taniości albo musisz dzieciom ograniczyć prezenty pod choinką i szarpnąć się na 4K. Ale nie kupuj kota w worku, szukaj na sklepach i patrz jaki mają obraz.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Chyba gimbaza nam troluje. Nie 4m a 6,5 nie 55 a 50" ... Stać Cię na salon wielkości lotniska a skąpisz na jego wyposażenie? To kup teraz projektor za 3k a za 3 lata porządny tv.
PS Albo podsuń bliżej kanapę
 

bolo221

New member
Chyba gimbaza nam troluje. Nie 4m a 6,5 nie 55 a 50" ... Stać Cię na salon wielkości lotniska a skąpisz na jego wyposażenie? To kup teraz projektor za 3k a za 3 lata porządny tv.
PS Albo podsuń bliżej kanapę

twoja lokacja w profilu jak najbardziej pasuje do twojej wypowiedzi, skapisz? sory koles ale nie kazdy ma priorytety w stylu 25,000 na tv

zobacz sharpa 4k. Cena około 12.000 zł.

podalbys mi nazwe tego tv? dzieki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To ja jestem z innej epoki , bo nie znam żadnego tańszego 85" jak podałem w wpisie. Jeśli ktoś zna chętnie się o tym dowiem.
A taka wielkość padła w tytule i odległość też wskazuje 85" jako minimum.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Sam sobie jestes winien. Fajnie, że masz inne priorytety, ale już na wstępie zapytałeś czy 6400 to dobry tv? Więc się zdecyduj. Albo chcesz porządny towar z agencji, ale to kosztuje albo przydrożne ssaki za 50 zł. Pozostają jeszcze dmuchane lalki.
 
Do góry