Szukam Full Leda

e-9

New member
Mam zamiar zakupic tel. Full Led od 37 do 42 cali.
Chcial bym rowniez zeby byl full hd i miał min. 2 wejscie usb i 2 hdmi
Zmiescil bym sie z takim telewizorem w kwocie 2.500?
Pomocy
 

e-9

New member
Troche poczytalem i juz wiem ze za 2500 nic nie znajde z full led
A jesli bym chcial lcd to lepiej leda czy zwyklego lcd-ka 42 cale do tej kwoty
??? A moze jakis sharp aquos???
 

tao822

New member
ten Philips to full led szukam opini na jego temat od paru uzytkownikow slyszalem ze to dobry tv za ta cene.Nie ma bajerow typu net itp.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
full leda do 4000 zł dostaniesz ale musisz podać jakie masz warunki ?

podaj jakie masz warunki :
odległość od ekranu ?
jak słońce świeci w pokoju ?
Jak duży jest pokój ?
jaki masz obecnie telewizor?
jakie programy najczęściej oglądasz?
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ?
wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez ?
wolisz obraz ostry czy łagodny ?
matryca błyszcząca czy matowa?
preferowana wielkość telewizora?
preferowana marka ?
czego nie lubisz w telewizorach?
jakie urządzenia będą podłączone ?
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ?
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ?
czy ważne jest wifi ?
czy będziesz korzystać z widgetów ?
czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora?
czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD ?
czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami ?
ma mieć 3D ?
ma mieć slot na karty SD ?
ma mieć tuner DVB-S ?
jakimi złączami ?
jaki masz sygnał ?
ile programów HD ?
ma stać czy wisieć ?
 

racuh

Banned
Więc podaje:

podaj jakie masz warunki : tel będzie stał tyłem do okna
odległość od ekranu ? 3 - 3,5 m
jak słońce świeci w pokoju ? pokój jest na północy więc słońca prawie brak
Jak duży jest pokój ? 25 m2
jaki masz obecnie telewizor? Panasonic 42GW20
jakie programy najczęściej oglądasz? Sport, film
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? wieczorem
wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez ? w większości z lampką nocną
wolisz obraz ostry czy łagodny ? łagodny
matryca błyszcząca czy matowa? bez różnicy
preferowana wielkość telewizora? 46 - 50 cali
preferowana marka ? nie ma
czego nie lubisz w telewizorach? niepotrzebnych światełek na obudowie
jakie urządzenia będą podłączone ? Tuner SAT, BlueRay
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? 50/50
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ? też kąty boczne
czy ważne jest wifi ? nie ale może się przydac
czy będziesz korzystać z widgetów ? rzadko
czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? nie koniecznie
czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD ? jak by miał to bym korzystał
czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami ? nie koniecznie
ma mieć 3D ? nie koniecznie
ma mieć slot na karty SD ? nie koniecznie
ma mieć tuner DVB-S ? dobrze by było
jakimi złączami ? SCART HDMI Component
jaki masz sygnał ? Cyfra +
ile programów HD ? ponad 50
ma stać czy wisieć ? stac na stoliku
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do tych warunków idealny jest Sharp 46le 700 Full Led . Tym bardziej że mieściesz się w kwocie
 

tao822

New member
na nokaut pl masz za 2996zl 46 cali Philipsa Full led. Poczytaj testy na zagranicznych forach bo na polskich nic nie ma.Sam tez szukam TV z moich obserwacji wyglada fajnie przy tej cenie rozwazam jeszcze sony ale krawedziowe led bo sony teraz daje fajny deal jak oddasz stary tv daje duze upusty nie wiem czy w polsce tak jest ale powinno za tv za 1000f czyli 4600zl daja upustu 300f co daje ponad tysiac zl. Wiec popatrz w polsce czy tez tego nie ma
 
Ostatnia edycja:

Morfeusz42

New member
Jak ja nie cierpię hipokryzji na tym portalu - można różne telewizory i różnych producentów na siłę nawet przemycić, aby tylko nie padło w jakim kolwiek kontekście LG; jeśli szukasz dobrego full LED'a to 42LE8500 jest tym telewizorem który zdecydowanie powinieneś wziąć pod uwagę. Jest to jeden z najlepszych telewizorków jakie pojawiły się w ostatnim okresie na rynku elektroniki i nic tego nie zmieni.
 

racuh

Banned
Jak ja nie cierpię hipokryzji na tym portalu - można różne telewizory i różnych producentów na siłę nawet przemycić, aby tylko nie padło w jakim kolwiek kontekście LG; jeśli szukasz dobrego full LED'a to 42LE8500 jest tym telewizorem który zdecydowanie powinieneś wziąć pod uwagę. Jest to jeden z najlepszych telewizorków jakie pojawiły się w ostatnim okresie na rynku elektroniki i nic tego nie zmieni.

co do LG powiem Ci tak.
jak się pojawiły pierwsze Flatrony (z dużą dupą) sąsiad sobie zakupił no w ciągu roku użytkowania gościł w serwisie 3 razy.
Kolejny przykład to że kolega z pracy kupił sobie LCD LG i również był częstym bywalcem serwisu. Psuł się od wzmacniacza antenowego aż po sytuację gdy połowa ekranu mu zgasła. Ale cały czas był z TV zadowolony (może lubił z min jezdzic po naprawach). w końcu postanowił sobie kupic coś większego i z 37 cali przesiadł się na 50 calową plazmę. TV nie dało się dotknąc po ok 2h ciągłej pracy w końcu coś w nim szczeliło i poraz kolejny zawitał w serwisie ale co dziwne z TV w dalszym ciągu był zadowolony.

Niewiem, może miał do TV poprostu pecha ale po tym mnie właśnie ta marka zniechęciła. a ja nie mam nerwów żeby mi się przytrafiało to samo.

Ogólnie LG wyglądają całkiem przyzwoicie i mają przyzwoite ceny co do jakości, ale jak to mówią "tanie jest drogie" a mój czas i nerwy są bezcenne żeby je marnowac na ryzyku że po kupnie, jedynym moim towarzyszem w podróżach (do serwisu) będzie ten właśnie TV.
 

Morfeusz42

New member
Drogi forumowiczu racuh- w odpowiedzi na twój pościk powiem tak: jeśli chcesz się licytować na przypadki związane z awaryjnością produktów marki "X" czy "Y" to do mnie nie trafisz z taką argumentacją z jednej prostej przyczyny - z branżą elektroniczną związany jestem przeszło 30 lat i takich przypadków w odniesieniu do dowolnej firmy mogę przytoczyć wiele (nawet w obrębie własnej rodziny). Jednak w tym temacie kwestia dotyczyła jakości telewizora jak mniemam w kategorii obrazu a nie jego niezawodności bądź jej braku. Dlatego w tym duchu napisałem swoją notkę w tym wątku - bo to czy telewizor się popsuje czy też nie jest trochę losową kwestią i nikt rozsądny nie napisze autorytatywnie że jak kupi się produkt firmy "takiej to a takiej" to będzie jeździć się tylko po serwisach. Zresztą łatwo to zweryfikować czytając wątki forumowiczów posiadających różne telewizory - jakoś w temacie "LG" ludzie nie złorzeczą że ich telewizory częściej stoją w serwisie jak u nich w domach!!! Jeśli chodzi o ten konkretny telewizor LG 42LE8500 to jego jakość potwierdziło wiele światowych serwisów branżowych (zresztą nie tylko ten model zebrał sporo pochwał) i tylko to forum próbuje w ludziach ugruntować tezę że każdy inny producent robi dobre TV a jedno LG tego nie potrafi... śmieszne to i smutne za razem - ale widać taka nasza natura że trzeba mieć kogoś do bicia aby sobie nieco splendoru dodać.
 

JoY RidE

New member
Wydaje mi się, ze nie chodzi tutaj o znalezienie kogoś do bicia, ale raczej o to, że LG wyrobił sobie opinie taniego sprzętu, czasami dobrego jak się uda, ale za to bardzo awaryjnego. Taka tradycja z tym LG. Sam na swojej skórze (dawne czasy) odczułem tę taniość LG wysyłając nagrywarkę LG do serwisu po tygodniu użytkowania, gdy porównywalne nagrywarki w tamtych czasach, asusa, teac czy ricoha praktycznie były niezawodne. Ale jest to temat na inny dział. Tak czy siak nawet zacny SHARP produkuje lipy (strzelające obudowy i nie tylko) można do wszystkiego się przyczepić jak się chce ;)
 

racuh

Banned
Całkowicie się z wami zgadzam ale ja oczekuję od sprzętu właśnie tej bezawaryjności. A pod tym względem ta marka mnie rozczarowała. Nie podważam jakości bo myślę że robią bardzo dobre TV ale...jak wcześniej wspominałem boje się że się z nim coś będzie działo.
 
Do góry