Szukam dobrego TV do grania

plug_in_baby

New member
Witam,jestem raczej laikiem w tych sprawach,więc potrzebuje pomocy.Szukam dobrego TV do grania na Xboxie 360 i PS3, ok 40 cali, mogę sobie pozwolić na wydatek rzędu 3000 zł, ważne żeby TV wystarczył na kilka lat, najchętniej coś od Sony albo Samsunga.Liczę na pomoc i z góry dzięki.
 

plug_in_baby

New member
Bardzo podoba mi się ta propozycja,jest tylko jeden problem : poszperałem trochę i wszędzie cena przekracza 3000 zł, a to maksymalna suma jaką mogę przeznaczyć ;/ A czy wersja z 37 calami również dała by radę czy to już nie to samo co przy 40 calach?
 

plug_in_baby

New member
I jeszcze jedno pytanko: mam starszy model xboxa 360 (bez hdmi) i gdybym podłączał go do tego TV to lepiej kupić kabel VGA czy użyć tego co dają do konsoli?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wystarczy Ci po komponencie.
Jeśli bariera nie przekraczalna to 37B 650 - ma takie same parametry.
 

plug_in_baby

New member
Nie chciałbym nadużywać Twojej pomocy,ale mam jeszcze jedno pytanie:) :
Czy polecałbyś zakup panasonica g10, co prawda to plazma ale troszkę poszperałem i zauważyłem opinie, że na tym TV jest lepsza płynność, nie ma opóźnień itp. a jak wiadomo to ważne w grach . I jak ten panasonic prezentuje się w porównaniu do samsunga którego polecałeś ?,zy na tym samsungu wspomniane problemy były by zauważalne i uciążliwe?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jesteśmy w strefie LCD - podałeś klasę i warunki.
Plazma Panasonica 42G 10 - to zupełnie inny przedział cenowy. załóż nowy wątek - dostaniesz tam pełna odpowiedź.
 

gerpir

New member
Witam,

Absolutnie odradzam Ci zakup tego telewizora. Sam byłem na "jego kupnie" ale ze od jakiegos juz czasu interesuje sie tematem, dosc radykalnie zmienilem zdanie. Chodzi mianowicie o "input lag" czyli opoznienie elektroniki. O tyle o ile w bardziej statycznych rpg nie przeszkadza to zbytnio, o tyle wyprowadzenie bardziej skomplikowanych combosow czy counterow w bijatykach jest niemal jak gra po omacku. Gralem na tym tv w sklepie z ps3 podlaczonego bezposrednio po hdmi i niestety nawet po wylaczeniu dopalow do obrazu opoznienie czuc wyraznie.
Nie jestem Ci w stanie jednoznacznie polecic modelu, bo sam sie jeszcze nie zdecydowalem konkretnie, ale poprostu zachecam Cie do szukania takiego LCD pod katem imput laga. Podkreśle jeszcze raz nie chodzi tu o odswierzanie matrych ale o elektronike.

Mam nadieje ze pogeze Ci to w jakims stopniu.
 
Do góry