Syb Celestion S80

mrozik

New member
Jak myślicie, drodzy znawcy...
F30+F10+35C <--- mam, pędzone przez Onka 605 :)
Czy jedyny celestionowy sub S80 z tym zagra w pomieszczeniu 30m2 (kino, kino i jeszcze raz kino)...
A może lepiej Jamo Sub 300 ?..
 

xform

Member
Mam zestaw 5.1 (z fronatami F30) Celestiona tyle ze napędzany Harmanem 247 i w ok 19m2 spokojnie sobie ten sub radzi, autokalibracja ustawiła mi go na -3 dB. Ale 10m2 więcej to juz jest sporo i moze to byc na granicy jego możliwości choć sądzę ze tez sobie da radę, poza tym bedzie pasowal do zestawu :) .
 

mrozik

New member
xform napisał:
Mam zestaw 5.1 (z fronatami F30) Celestiona tyle ze napędzany Harmanem 247

Ciekawe jak brzmią te celki w stereo na Harmanie.. Onky prowadzi je bardzo miękko.. Niewiele basu w muzyce, trzeba dowalać przez DSP :p
Probowałem kombinować z odległościami od sciany, ale i tak nie będzie to JBL, co niekoniecznie w sumie jest wadą, bo środek i góra to jak na ten przedział cenowy i piecyk AV - rewelacja moim zdaniem... No i jakość wykonania.. ;)

Muszę zagadać w jakimś sklepie w okolicy. Kaucja i wezmę do testów... Inaczej strach, że wymięknie, bo w sumie salon przechodzi za zakrętem w jadalnię, a ta z kolei w kuchnię... Całość dodatkowo otwarta na hol... 100W... ? Nerek nie musi mi odbijać, ale.... No nie wiem... :p
A te 35Hz z jego specyfikacji to nie za mało w praktyce, w kinie ?..
 

xform

Member
mrozik napisał:
Ciekawe jak brzmią te celki w stereo na Harmanie..

Jestem bardzo zadowolony bo środek i góra jest bardzo przyjemna a basik napędza sub - na początku robilem testy muzyki z subem i bez i roznica jest rzekłbym znaczna :). Harman zresztą ma to do siebie ze nadrabia trochę basu - ogólnie mieszanka w tej klasie cenowej kolumn i amplitunera jak dla mnie godna polecenia i do kina i do muzyki. Jak masz blisko do Lublina zapraszam po suba do testów :).
 
Do góry