Sundbar bose Cine Mate 130 vs Focal Dimension + sub Air

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Witam .Pozwoliłem sobie założyć nowy temat o sundbarach z wyższej pułki.Jutro jadę do saturna zobaczyć je na własne oczy nie wiem jak będzie z odsłuchem.Na wygląd i moją szafkę pod tv lepiej chyba by spasował od bose bo może leżeć na płasko .Czy ktoś miał już albo ma sprzęt z tych wymienionych. Może co innego polecacie.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Niestety w saturnie w Katowicach nie było Focal ale był bose.Kupiłem za 6300zeta.Powiem tak że gra dobrze jakieś 75% tego co miałem wcześniej czyli jbl e90 razem z onkyo.
 
Dokładnie , gabaryty , wygląd , prostota obsług też robią swoje zwłaszcza w codziennym użytkowaniu . Na ilu metrach gra u Ciebie ten system , ma "parę" nie brakuje basu ?
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Po dłuższym czasie użytkowania na plus wychodzi to że sundbar posiada sterownik coś ala amplituner do którego podłącza sie inne urządzenia przez hdmi bo dzwięk z tv jest słaby w porównaniu z dźwiękiem dts albo dolby z playera wtedy czuć moc i dźwięk przestrzenny .
 
Do góry