Subwoofer magnat a jamo - prośba o pilną pomoc

wabigon

New member
Witajcie. Korzystam z uprzejmosci zarejestrowanego kolegi i chciałbym zadać pytanie. Kupiłem niedawno amplituner yamaha RXV 663. Teraz stanąłem przed wyborem głośników (prawie na pewno jestem zdecydowany na Jamo 606) ale mam problem z subwooferem. Otóż sprzedawcy w sklepie powiedzieli, iż w przedziale cenowym do 1000 zł Jamo sub 200, 250 a moze nawet i 300 są gorsze niż subwoofer Magnat BETA SUB-30 A.
Powiem tak, że w sklepie był tylko jamo 200 i zagrał z tą yamahą dużo słabiej niż ten Magnat wg mnie. Poradźcie co robić, czytam forum i raczej o subach magnata cisza, za to yamo wszysycy chwalą. HELP !!!!!
 

don111

Banned
no Magnatem tu nie handlują, więc Jamo najlepsze :D

ta seria Betasub jest warta uwagi, spokojnie możesz brać model 30a jak masz okazję wyrwać poniżej tysiaka... sub nie musi być tej samej firmy co kolumny
 

wabigon

New member
a ten sub jamo 550 jest też za 900 zł. Kurcze jeszcze wczoraj popoludniu podpięli mi Suba 250 i też grał gorzej niż magnat, dużo gorzej. Ale Don111 chyba coś jest w twojej wypowiedzi bo rzeczywiscie suby magnata na tym forum nie istnieją, a wydaje mi się że nie są takie złe.Kolega ma sub 20A i też nie narzeka.
 
Do góry