Subwoofer Jamo 210 buczy

DANIEL111

New member
Witam u mnie jest tak ze sub wchodzi wstand by po ok 10 min następnie wychodzi z stand by jak odgłoszę muzykę do jakiegoś momentu wtedy sie załacza.
Buczy tzn. to buczenie występuje wtedy jak na max rozkrece pokrętło to na samej górze na subie lub jak potrząsnę subem i nie jest włączony ampli ale wydaje mi sie ze ten typ tak ma i zupełnie w niczym to nie przeszkadza.
 

Tygrysekk

New member
Informacja dla posiadaczy Jamo 210

Zadzwoniłem do serwisu JAMO, powiedziałem ze mam Jamo 210 i mały problem, nie zdążyłem powiedzieć nic więcej bo pan mi przerwał i powiedział, że wie o co chodzi, że mi buczy subwoofer i że jest to usterka w wielu egzemplarzach. (coś w elektronice)
Wystarczy do nich przesłać w ramach gwarancji, robią od ręki i odsyłają.
 
Ostatnia edycja:

Tygrysekk

New member
Jamo wróciło z serwisu. Nic nie buczy. Jak widać serwis bardzo sprawnie usuwa usterkę (we wtorek przyjechał po suba kurier zamówiony przez jamo, a dziś kurier przywiózł sprawny sprzęt.
Także ci co maja podobny problem to nie kombinować, dzwonić wysyłać i po sprawie.
 

schwarz

New member
Duży plus dla Jamo. Sprawny serwis w dzisiejszych czasach gdzie trzeba wszędzie zrobić awanturę żeby wymienili naprawili to duży wyczyn. No i dobrze, że masz sprawny sub. Pozdr
 

adam79

New member
Ja też zgłosiłem problem w serwisie - jutro przyślą kuriera po sprzęt. Ciekawe jak rozwiążą sprawę z niedziałającą funkcją "Auto". Nie przeszkadza mi to za bardzo ale skoro ma się sam wyłączać to czemu nie.

P.S. OT - trochę przesadzili z tą niebieską diodą :p
 

schwarz

New member
U mnie na cienkim kablu sam nie bardzo chciał się uruchomić. Na grubym i drogim nie chciał się wyłączyć. A na średnim za 50 zł wszystko działa idealnie. On odrazu a po 18 min bez sygnału off. Jamo ale 300. Pozdr
 

pkomp

New member
ta niebieskie w modzie ale za to jak wkurzają.....zreszta ja mam czerwona która tez wkurza - nie ma to jak nieprzemyslana jasność
 
D

Deleted member 141725

Guest
Ja mam na parę dni ten subwoofer na testy :) Nowiutki z kartonu i nic nie buczy - może nowa partia już jest poprawiona.
 

adam79

New member
Ta funkcja "Auto" trochę mnie drażni. Przy cichym odsłuchu odłącza suba. Przy dużych frontach nie ma to znaczenia bo jakiś tam bas jest ale przy małych od razu słychać, że sub nie gra. Może to kwestia odpowiedniego ustawienia, jak myślicie ??
 

wooytek6

Klub HDTV.com.pl
vip
A jak najlepiej ustawić te tylne pokrętła? Ampli HK avr255 + dali concept 6

Level: mam 2/3

Cut off: mam na full w prawo

Phase: zero.

Dzięki za pomoc.
 

biedrek

New member
Witam serdecznie. Właśnie nabyłem jamo sub 210 wersje piano black. Mam takie pytanie. Czy to normalne, ze przy włączonym subie tył się grzeje? czuję ręka miejsce, które jest ciepłe. Wczesniej bawiłem się regulacją (na subie) przy odtwarzanym dzwięku i przez chwie wyczułem dziwny zapach. Jest to normalne ? Sub dalej gra, zapach się unosi jak chyba podkręce wszystkie gałeczki na maxa a i ampli dam na 60-70% mocy. Nie przepala się coś ?
 
Do góry