Stosunek jakosci CP do jakosci C+

sympatex

New member
Czy w ogole jest roznica tych platform jesli chodzi o jakosc obrazu, kazdy zachwala swoj wybor, a jak jest w rzeczywistosci...? mam CP i slysze, ze dokonalem zlego wyboru, chociazby C+ "rzekomo" bije na glowe CP, wiec jak to jest...???
 

Pardul

New member
jak dla mnie nie ma zadnej roznicy :)
roznice widze jedynie kiedy podlaczam dekoder n i tu roznica jest kolosalna
n bije c+ i cp o glowe a nawet glow 10 (na tej samej antenie)
 

Hardi

New member
Pardul napisał:
jak dla mnie nie ma zadnej roznicy :)
roznice widze jedynie kiedy podlaczam dekoder n i tu roznica jest kolosalna
n bije c+ i cp o glowe a nawet glow 10 (na tej samej antenie)
chyba cię pogieło, n bije tylo w tedy gdy masz kanał HD, na zwykych takich jak TVN itd. nie ma żadnej różnicy
 

parsifal

New member
No nie zupełnie... Paczka "normalnych" Discovery na "n" jest w znacznie lepszej jakości niż na Cyfrze+ (oglądam na 100 Hz panoramie CRT).
 

Prestige

New member
Różnica może wynikać wyłącznie z różnic w sprzęcie (dekodery) i połączeniach ponieważ wymienione przez Was kanały (TVN, TVN24 itd) "brane" przez platformy z tych samych transponderów z HB i nie są w żaden sposób retransmitowane.
 

Cavallino

Banned
Pardul napisał:
tvn24 tvn7 tvn tez wyglada o wiele lepiej na n niz na c+ cp
jak podlaczylem c+ do lcd malo konwulsji nie dostalem

C+ podłączałeś tak jak n, przez tuner HD z HDMI?
Jeśli nie to porównanie funta kłaków nie warte....
 

Pardul

New member
obraz porownywalem po scarcie ,w crt nie mam hdmi , byc moze wynika to z winy dekodera c+ bo mam c+ i n na jedej antenie , konwenter twin
 

Hardi

New member
Prestige napisał:
Różnica może wynikać wyłącznie z różnic w sprzęcie (dekodery) i połączeniach ponieważ wymienione przez Was kanały (TVN, TVN24 itd) "brane" przez platformy z tych samych transponderów z HB i nie są w żaden sposób retransmitowane.
100% racji
 
Do góry