Stereo do disco polo itp.

don111

Banned
wcześniej pisałeś że te kolumny to "pełen czad"
zatem czemu zmieniasz kolumny a nie elektronikę ?

MA BX to w ogóle inny charakter brzmienia, spokojniejsze, bardziej detaliczne, mniej bezpośrednie a bardziej przestrzenne i przyjemne w odbiorze z uwagi na ciepłą barwę

co byś nie wybrał to lepiej odsłuchaj przed zakupem, bo znowu zabłądzisz...
 

adamllca

New member
Bez reklam
tak pisalem pelen czad ale : po pierwsze kolumny pierwotnie - wczesniej graly z Hk990 i to polaczenie bylo swietne . Nie jestem jakims fachowcem wiec na moj prosty chlopski tok myslenia sadzilem ze RF7 sie zgraja z HK 3490 ogolnie to te dwie firmy dobzre pasuja do siebie , ale niestety z brata Hk3490 juz nie bylo tego efektu , ponadto zakup hk990 odpada bo przekracza budzet .
 

adamllca

New member
Bez reklam
a moze cos z Yamaha + Monitor Audio ewentualnie Canton ? czy to dobry typ? ktos ma moze takie polaczenie lub slyszal ?
 

adamllca

New member
Bez reklam
ujme to tak ze takie kolumienki to napewno do większej powierzchni powinny byc ,bo 23m to malo jest nie pokażą na co je stac , moze to też wina akustyki pokoju była , dół taki troche buczący przy większych głosnościach , góra bez zarzutu, przestrzeń rownież sie podobała , no i srednica mogla by byc wyrazniejsza ...wiec szukam dalej :???:
 

Cierń

New member
Ostatnio z kolegą byliśmy na odsłuchach. Cel wybrać amplituner stereo, CD i kolumny.
Bezpośrednio porównywaliśmy amplitunerki: Yamaha R-S500, Cambridge Audio Topaz SR 10 oraz Monitor Audio BX5, KEF C7, Magnat Quantum 655, Dali Lektor

Wybór padł na Yamahę i Magnaty :)
 

adamllca

New member
Bez reklam
kino nie jestem priorytetem wiec ampli stereo w zupelności wystarczy , odnośnie Yamahy to RS 700 bym bral bo akuratnie maja dobre promocje tylko z tymi JBL to trudno mi bedzie odsluchac niestety , a czy z Canton+ Yamaha to dobry pomysl ,ewentualnie Denon DRE 700AEDAB ?
 
Do góry