Śruby do montażu

pogar

Member
Witam

Jestem w trakcie przeprowadzki. W nowym mieszkaniu będę miał dwa soniaki: obecny 37V5500 oraz nowy 46EX520 (może 500 - jeszcze go nie kupiłem, w okresie przejściowym będzie tylko 37V5500).

Obecnie, 35V500 stoi na podstawie stołowej. W nowym miejscu ma wisieć.
46EX520 będzie też wisial .

Skąd mam wziąc śruby mocujące TV do uchwytu? Jakie powinny być? :)

Z góry dzięki za info i sedecznie pozdrawiam
 

djzwierzak

New member
No i tutaj Kiki się zdziwisz. Przy moim uchwycie (który miał wadę produkcyjną) Żadna śruba nie pasowała do 40vl748 musiałem z domowego dobytku dołożyć do interesu :) Tak naprawdę jak ma się standardowe otwory to będą śruby jak rzadziej używane to już lipa:)
 

pogar

Member
wieszak na 46" śrub w komplecie nie ma.
wieszak na 37" chyba będzie miał (jeszcze go nie kupiłem).

nie mniej, przez jakiś czas, 37" będzie wisiał na wieszaku do 46" (ten wieszak jest od 32 do 50").
Jakie więc mam kupic? :)
 

djzwierzak

New member
Jeżeli masz wieszak a śrub nie ma do Twojego Tv to jest jeden patent. Jako zaślepki na śruby mocujące są wkręcane krótkie śruby.Wykręć je idź do sklepu i powiedz że chcesz jakiej samej grubości śruby tylko ze dłuższe i już. Sprawdź tylko jaka głębokość wchodzi Tobie max w tv żeby nie były za długie. Przy tv powinny być też podkładki które się daje między obudowe tv a ramiona uchwytu ( ja miałem takie podkładki one stabilizują wszystko)
 

pogar

Member
NIe mam zaślepek: są tylko nagwintowane metalowe otwory na śruby (4 otwory).
Instrukcja, co ciekawe, mówi o 6ciu otworach a o śrubach pisze :
Wkręt (+PSW 6 x 16). Nie wiem co to PSW oznacza. Czyżbym potrzebował więc śrub 6 x 16? (4 sztuki)

Pozdrawiam
 
Do góry