Sprzedaż plazm Panasonic w marketach

Mistral_111

New member
W Szczecinie w MM Panasoniki, Sony, Samsung i LG stoją na osobnych wyspach, przy czym G10 i X10 obok siebie. Oczywiście sygnał demo, tak że można porównać oba.
W RTVeuroAGD Panas wciśnięty gdzieś w kąt na kiepskim sygnale, ale obok innych tv. Tylko Sony ma wyspę, a Samsung demo room,
więc co kraj, to obyczaj lub money is money, jak kto woli:???:
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Jarema napisał:
Nie wiem nawet czy warto komentować taki wpis. Bo to chyba dotyczyło mojego wpisu?

Pozostaje tylko ogłosić "Kolegę" Seba_Fan Wszechobecnowiedzącym i dać wyłączność na udzielanie odpowiedzi.

A ja idę do okulisty, bo z tego co Seba_Fan autorytatywnie stwierdził nie widziałem tego co powinienem widzieć. I nie robi różnicy że ja byłem w sklepie w Olsztynie a nie w W-wie. Lub może nie wiem co widziałem.

Poproszę jeszcze "Kolegę" Wszechobecnowiedzącego o jedyny słuszny i właściwy namiar na odpowiedniego lekarza. Bo sam na pewno nie trafię:hmm:

nie przeginaj
widocznie dla sprzedawcy okazales sie malo wartosciowym kupcem, bez obrazy, znam takich duzo, duzo gadaja laza po sklepach i nic z tego, ja jade ogladam gadam testuje i kupuje, daje kolesiowi 2dychy za pomoc i jest super, w zadnym sklepie nie bylo problemow

co do materialu co leci po kablu, sorki stary, ale na jednym kablu jada wszystkie TV, nie robia specjalnie dla paru innego cyfrowego zeby lepiej wypadalo na nim
pewnie idziesz do sklepu, a w zaszadzie juz pewnie pare miesiecy zeby kupic glupi TV i caly czas im marudzisz, stekasz, a pozniej jak cos wybierzesz to idziesz szukac w necie zeby zaoszczedzic, a pozniej sie dziwisz ze sprzedawca nie chce tracic czasu na Ciebie
mnie osobiscie to wisi, bo jak jak cos chce to zalatwie,
chcesz przyjedz pojdziemy do sklepu i sie przekonasz ze bedziesz mogl testowac itd bez problemow, ale z mysla o kupnie, jeszcze obiecuje Ci ze Ci zawiaza ten TV do samochodu i ladnie zapakuja i zapala z Toba papieroska z usciskiem reki, ale jak jestes sep to nie mamy o czym mowic
mialem raz problem, chcialem podpiac swoj sprzed do TV, ale nie mogli sciagnac TV z wieszaka bo byl w scianie, ale sprytnie w pare osob to zrobili i juz, wiec sie da.
 

kris_wormwood

New member
Seba_Fan napisał:
dla mnie to swiadczy, ze (Nikon i Canon - przyp. kris_wormwood) maja w dupie klienta w Polsce, a Sony dba o wizerunek i nie chodzi tu o dobry czy zly produkt.

Nikon i Canon się nie reklamują w każdym miejscu nie dla tego, ze mają w dupie klienta, tylko dla tego, że są liderami na rynku i robią najlepsze aparaty. Widziałeś kiedyś fotoreportera albo profesjonalnego fotografa z Sony? Hehe, koledzy by go wyśmiali. Z resztą poszukaj na forach fotograficznych, to się dowiesz.

Seba_Fan napisał:
Produkty trzeba reklamowac, reklama, marketing to podstawa
Jesli ma slaby marketing, bo tak naprawde to ma, zadzwon to dostaniesz posade
jak widac jestesmy rynkiem, ktorego sie nie docenia, wiec malo firm dba o marketing u nas.

Że tak zapytam, to ile Ty masz lat, że wierzysz, że marketing i reklama służą do tego, żeby Tobie zrobić przyjemność, i żebyś na pewno kupił to czego potrzebujesz? Marketingowcy nie są jakimiś dobrodusznymi ludźmi, którzy mają zadbać o to, żeby Seba_Fan Kowalski kupił najlepszy i najtańszy telewizor, dvd, czy co tam jeszcze, i żeby był z niego zadowolony po wsze czasy. Marketingowcy mają za zadanie wcisnąć nieświadomym ludziom to, na czym zbiją największą kasę, czyli to co tanio można wyprodukować i drogo sprzedać reklamując jako ósmy cud świata, ma się to popsuć po założonym czasie i to w taki sposób, żeby cię nie odstraszyć przed zakupem następnego wynalazku tej samej firmy.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
wiem jakie aparaty, wiem jakie u mnie maja, nie bede reklamowal

lat - wiecej niz Ty pewnie

te firmy co wymieniles tez sie reklamuja itd, kazda firma sie reklamuje, ale mniejsza o to,rozmowa byla o czym innym
 

Jarema

New member
Odpiszę bo coraz bardziej mnie zaciekawia tok myślenia Seba_Fan :) .

Seba_Fan napisał:
nie przeginaj
widocznie dla sprzedawcy okazales sie malo wartosciowym kupcem, bez obrazy, znam takich duzo, duzo gadaja laza po sklepach i nic z tego, ja jade ogladam gadam testuje i kupuje, daje kolesiowi 2dychy za pomoc i jest super, w zadnym sklepie nie bylo problemow


nie przeginaj=nie ja piszę o Twoim poście że to bzdury, a po za tym to nie strasz....
Przede wszystkim nie napisałem że chciałem go kupić. Nie wiem skąd tak daleko posunięte wnioski wyciągasz. Po prostu idę kupić płytę do MM i zaglądam na TV a tam od ponad roku drastycznie słaby sygnał na Panasie, z założenia i bez zmian.

Seba_Fan napisał:
co do materialu co leci po kablu, sorki stary, ale na jednym kablu jada wszystkie TV, nie robia specjalnie dla paru innego cyfrowego zeby lepiej wypadalo na nim
pewnie idziesz do sklepu, a w zaszadzie juz pewnie pare miesiecy zeby kupic glupi TV i caly czas im marudzisz, stekasz, a pozniej jak cos wybierzesz to idziesz szukac w necie zeby zaoszczedzic, a pozniej sie dziwisz ze sprzedawca nie chce tracic czasu na Ciebie

Znowu wiesz lepiej jak jest w MM w Olsztynie, gratuluję takiej dalekowzroczności. I moje zapewnienia że sygnał jest z innego źródła i nie na jednym kablu oczywiście nic nie dadzą. Ignorancja sięgająca zenitu.
TV mam od roku właśnie Panasa a nie Samsunga udającego Soniacza :D. A do tego wszystkie porównania i zakupy robiłem u Kiki-ego a nie w MM więc ten opis marudy i stękacza bardziej kojarzy mi się z Tobą + 20 dychy w ręku.

Seba_Fan napisał:
mnie osobiscie to wisi, bo jak jak cos chce to zalatwie,
chcesz przyjedz pojdziemy do sklepu i sie przekonasz ze bedziesz mogl testowac itd bez problemow, ale z mysla o kupnie, jeszcze obiecuje Ci ze Ci zawiaza ten TV do samochodu i ladnie zapakuja i zapala z Toba papieroska z usciskiem reki, ale jak jestes sep to nie mamy o czym mowic

Zauważyłem, że wszystko Ci wisi. Dlatego w Twoim poście znajdę kilka obraźliwych uwag (bzdury wypisuję, marudzisz, sęp) co do mojej osoby , której nie znasz. Ciekawe czy osobiście też sypiesz takimi epitetami, bo konfrontacja przeważnie ostudza zapały. Więc pozwolisz że podziękuję za zaproszenie jako, że wątpliwa byłaby to przyjemność i TV już daaawno kupiony.
 

Bartos81

Member
Bez reklam
dlaczego twierdzicie że Panasonic źle robi że nie reklamuje swoich TV? a po co mu to, przynajmniej w Polsce, Przecież sami pamiętacie jaki był szum pod koniec 2008 i początek 2009 > brak plazm Panasonica, ludzie pisali wydzwaniali do Panasonic Polska z pytaniem kiedy będą telewizory.

Więc Panasonic przekonany jest że po co ma się reklamować skoro ludzie sami do nich dzwonią i pytają.
 

kris_wormwood

New member
J-B napisał:
Przecież sami pamiętacie jaki był szum pod koniec 2008 i początek 2009 > brak plazm Panasonica, ludzie pisali wydzwaniali do Panasonic Polska z pytaniem kiedy będą telewizory.

Oj tak, pamiętam, sam miałem ochotę na 42PY80, ale zanim się zdecydowałem to już nigdzie nie było, i nikt nie wiedział kiedy i czy w ogóle będą. W końcu kupiłem PY8 i też jestem bardzo zadowolony. Widziałem ten telewizor u znajomego, jak radzi sobie z różnym obrazem, sprawdzałem fora. Nigdy nie widziałem tego TV na wysepce, najwyżej w markecie grał to samo co reszta nie promowanych, czyli jakieś DVD lub z platformy.
 
Do góry