[SPRZEDAM] Popcorn Hour C200 + LITEON DH-4O1S-10C + IRK-200

BrinX

New member
Witam serdecznie wszystkich,

Mam dziś do zaoferowania świetny odtwarzacz sieciowy Popcorn Hour C200 (używany lecz w stanie idealnym), popcorn używany był sporadycznie myślę, że nie przepracował nawet 100 godzin, sprzęt jest oczywiście w 100% sprawny i pochodzi z Polskiego sklepu w którym jest gwarancja do 26.03.2012. W zestawie naturalnie wszystko co fabryka dała, czyli oryginalne pudło, pilot radiowy, kabel zasilający, instrukcje i inne papiery, kabel HDMI ( tutaj mała zian bo dorzucam zamiast oryginalnego kabla 2m kabel HDMI HD GEAR 1.4 ), demontowalna kieszeń na dysk twardy. To oczywiście nie koniec, do odtwarzacza dorzucam w pełni kompatybilny z nim czytnik Blue-ray z maleńkim przebiegiem :) Model czytnika to LITEON DH-4O1S-10C (według oficjalnego forum popcorna jest to jeden z najbardziej kompatybilnych i najmniej awaryjnych czytników do C200. Czytnik widział Avatara i 4 płyty DVD wiec można rzecz, ze prawie nówka nie śmigana, dorzucam też pendrive 2GB do wpięcia jako pamięć podręczna dla odtwarzacza. Osobiście uważam ze czytnik w dobry sposób komponuje się z estetyka odtwarzacza. Ze względu na to, ze używałem do obsługi pilota Harmony 555 w zestawie wraz z Popcornem oddaje zestaw do kontroli na podczerwień w skład którego wchodzi odbiornik oraz dodatkowy srebrny pilot ( IRK-200). Jak pisałem używałem Logitech Harmony 555 wiec zarówno czarny pilot radiowy jak i srebrny na podczerwień są jak nowe i nie posiadają widocznych śladów użytkowania. Na koniec dodam jeszcze 2 grosze o profesjonalnym systemie antywibracyjnym czyli małym podkładkom filcowym podlepionym do nóżek w celach meblo-ochronnych :)

Osobiście uważam , że cena na poziomie 1299 PLN jest atrakcyjna aczkolwiek do delikatnej negocjacji. W grę wchodzi odbiór osobisty w Warszawie, raz wysyłka ubezpieczona kurierem po wpłacie na konto (na mój koszt). Oczywiście nie ma problemu z wystawieniem na allegro, prawdopodobnie aukcja wyląduje tam jutro chyba, że tu znajdzie się nabywca ;]

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt :)

 
Ostatnia edycja:
Do góry