Splitter bezprzewodowy+dekodery

Spioch1

New member
Witam!
Potrzebuję kupić splitter i dekoder/y.
Jeśli chodzi o splitter, to na razie jestem zdecydowany na SmartWi, dobrze to działa?
Domek, 2 kondygnacje.
Na razie mam Sagema za 1zł z c+ i jakiegoś starego philipsa
no i tu sprawa dekoderów, zastanawiam się nad
SD:
FERGUSON FK 6900 CR CZARNY Nowa Obudowa! (938045856) - Aukcje internetowe Allegro
HD:
Ferguson Ariva 100 HD ( KABEL HDMI - HDMI GRATIS ) (946057624) - Aukcje internetowe Allegro

Będą poprawnie działały ze splitterem? Dobre są? Czy w podobnej cenie znajdzie się coś lepszego?
 

Gie

Member
Bez reklam
Pomyśl nad splitterem divISO. Raz że można wybrać opcję z dwoma slotami na karty, kiedyś może się przydać. Dwa że ten splitter to połączenie splittera przewodowego i bezprzewodowego. Dzięki temu można ograniczyć koszty. Do tunera przy splitterze, za ścianą, można puścić po kablu. Gdzieś dalej, wygodniej bezprzewodowo. U mnie zasięg na 2 kondygnacjach jest dobry. Na kartach są antenki, podobno można je zamienić na większe i poprawić zasięg.
 

Spioch1

New member
pierwszy raz o nim słyszę, na allegro dużo tego nie ma
dobre to? lepsze od SmartWi?
Proszę o jeszcze jakieś opinie
 

acton777

New member
Bez reklam
Witam!
Potrzebuję kupić splitter i dekoder/y.
Jeśli chodzi o splitter, to na razie jestem zdecydowany na SmartWi, dobrze to działa?
Domek, 2 kondygnacje.
Na razie mam Sagema za 1zł z c+ i jakiegoś starego philipsa
no i tu sprawa dekoderów, zastanawiam się nad
SD:
FERGUSON FK 6900 CR CZARNY Nowa Obudowa! (938045856) - Aukcje internetowe Allegro
HD:
Ferguson Ariva 100 HD ( KABEL HDMI - HDMI GRATIS ) (946057624) - Aukcje internetowe Allegro

Będą poprawnie działały ze splitterem? Dobre są? Czy w podobnej cenie znajdzie się coś lepszego?

Daj sobie spokój z 6900 i splitterem. To połączenie nigdy nie dawało dobrych rezultatów.
SmartWi też nie polecam- to jest duńska firma, która ma gdzieś Cyfrę i wsparcie techniczne dla nas. Jeśli splittery bezprzewodowe, to tylko polskie RF100\600 lub Clone+ (tych wymienionych przez poprzednika nie znam, ale wyglądają na plagiat RF...).
 

Spioch1

New member
o Clone+ czytałem dużo złego
Jaki inny tani dobry dekoder SD byś polecał? rozumiem, że Ariva (do HD) jest OK?
 

jery--

New member
Bez reklam
Ja mam od ponad miesiąca Clone+ i nie narzekam. Ani razu się nie zawiesił, kanały przełączają się z taką samą szybkością jak z oryginalną kartą, jedyny minusik to dekoder PVR Cyfry jeszcze dłużej startuje :???:.
A dla teściów dokupiłem na Allegro za 149 zł dekoder SD PACE DSR 2221, jest malutki, ma mały pobór prądu i działa super. Chyba że chodzi Ci o nie zależny od Cyfry dekoder.
Jako trzeci dekoder używam starego Mediasata Pioneera i wszystkie dekodery chodzą bez zastrzeżeń.

Pozdrawiam
 
Do góry