Sparowanie Pilota i PS3 :/

Mikis

New member
Witam,
Dziś kupiłem 2 filmy Blu-Ray na PS3, dostałem pilota, bo kupowałem w MM. I tu zaczynają się schody :/ Próbuję go podłączyć do PS3 i ni kija nie idzie. Mam najnowszy soft w PS3. Próbowałem : wyszukać pilot w urządzeniach Bluetooth i sparować poprzez Start i enter na pilocie... Nic nie działa, nie wiem czy to coś trzeba włączyć, czy na pilocie wcisnąć ??

Czy ktoś może mi opisać jak on to zrobił u siebie ??

Z góry dzięki :)
 

Mikis

New member
Bambolo82 napisał:
A pilot do PS3 jest na bluetooth? A nie przypadkiem na infra-red (podczerwień) jak zwykły do tv albo czegokolwiek.

Jestem zaskoczony!
Widzisz ty jesteś zaskoczony, to po co piszesz tu ?? Tylko osoby posiadające ten pilot mogę mi pomóc, aaa i ułomny nie jestem i umiem włożyć baterie :???:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
A pilot do PS3 jest na bluetooth? A nie przypadkiem na infra-red (podczerwień) jak zwykły do tv albo czegokolwiek.

Jestem zaskoczony!

To jest część forum poświęcona PS3 a nie śmiesznym pilotom na podczerwień. Dziecinada.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Moja przygoda z pilotem wygląda tak.Przy pierwszej konsoli sparowanie powiodło sie bez problemu,po kilku miesiacach konsola padła .Dostałem następna sztuke przy której nie było problemu sparowac pilota .lecz konsola okazała sie wadliwa, wiec znowu oddałem .Dostałem trzecia ps3 i tu za nic nie szło sparowac!!! Męczyłem sie długo długo ,w koncu zmieniłem baterie i nagle czar prysnął i udało sie:D Nie wpadłem na to bo pilot prawie nie był uzywany to kiedy baterie sie wyczerpały:hmm:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Tak tylko w moim tv juz dwa lata nie wymieniałem;) heh a tu w dodatku ze nie uzywany to w 6 miesięcy padły:hmm:
 

Mikis

New member
Jeszcze jakbyś napisał jak je parujesz :) A co do baterii to wyjąłem oryginałki z pudełka, więc są naładowane :) A i na akumulatorkach sprawdzałem i tzw. duta :D
 

domin74

New member
Ja swojego sparowalem tak:
-w menu settings -> accessory settings -> register bd remote control
i nastepnie naciskasz start i enter i trzymasz az sie nie pojawi napis registering i to wszystko :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
To faktycznie cos nie tak trwa to moze 10 sekund ,radze sprawdzic na innym sprzecie w MM .Moze pilot jest wadliwy .
 

Bambolo82

Banned
Masta_J napisał:
To jest część forum poświęcona PS3 a nie śmiesznym pilotom na podczerwień. Dziecinada.
Przepraszam, że żyję. Coś taki nerwowy? Zrelaksuj się.

Pierwszy raz słyszę o pilocie na bluetooth. Nie wiem dlaczego uważasz pilot na podczerwień za śmieszny? Ja mam takich chyba już z kilkanaście w domu do różnych urządzeń. Po prostu bluetooth wydało mi się nietypowe w tym zastowaniu.
 
Do góry