Spadek cen plazm Panasonica

marecki6

New member
Bez reklam
nie zastanawiać się pazery tylko kupować póki tv są jeszcze dostępne ... chytry dwa razy traci :) aktualna cena na GT30 jest rewelacyjna
 

wojt88

Guest
ja tam czekam na P50VT50 ;p

ps: właśnie sprzedaję moje jedno auto żeby mi stykło floty, żona ma drugie jakoś objadymy... moja biedna omcia w automacie ahhhh ale czego nie robi się dla kina :D
 

ph88

New member
Ja mam nadzieję, że P50GT30 stanieje jeszcze ok 200zł w momencie kiedy pojawią się nowe modele w sklepach :) Wtedy atakuję :)
 

maciek1422

New member
Kurde jaka okazja, a teraz akurat kasy nie mam :( Ten Panas jest dobry do konsoli? Nie wiem czy lepiej czekać na nowe modele czy kupić tego panasa jak będę miał kaskę...
 

smarcin3

New member
Mam prośbę.
Jeśli by ktoś z kupujących w electro.pl nie reflektowal na okulary to chętnie odkupie.
Proszę pisać gdyby coś.
 

xeo151

New member
Bez reklam
Osobiście skusiłem się na promocje 42" GT30 z okularami 3D w cenie poniżej 2800zł, czekałem na podobną promocje dość długo aż się doczekałem.
Dzwoniłem do swojego MM a tam krzyknęli z dumą za ten sam model bez okularów prawie 4000zł :D. Wiecie może czemu plazmy Panasonica tak szybko tanieją a takie LCD jak DT trzymają cenę 37" za ponad 3 tys zł, czyżby to przez IPS ?

Maciek1422 dobry, bardzo ładnie się gra na ps3, nie to co na LCD czyli monitorze udającym TV.
 
Ostatnia edycja:
Do góry