Soundbar do projektora benq w1070

Tasix95

New member
Na poczatek mam takie pytanie czy da sie soundbar podlaczyc do projektora i czy wystarczy tylko hdmi czy jeszcze cos ?

Wiem ze soundbar jest dla telewizorow ale ostatnio kupilem projektor i brak funduszy na ampli + kolumny szukalem zdjec na internecie i nigdzie nie znalazlem projektora z soundbarem i zastanawia mnie to czy sie nie da podlaczyc czy co ?


I co polecacie do 1200 max 1500
 

jeedek

New member
A co ma byc zrodlem obrazu? Masz aux, w chyba w wszystkich soundbarach to podlaczysz kazde urzadzenie. Za ok 1100zl sluchalem samsunga hw-w550 i wymiata, do maksymalnej glosnosci gral dobrze. Dzwiek mnie naprawde zaskoczyl. Naglosnil dosc spory sklep.

Wlaczyli mi jakis dubstep i mega dal rady ten sprzet.
 

Tasix95

New member
A co ma byc zrodlem obrazu? Masz aux, w chyba w wszystkich soundbarach to podlaczysz kazde urzadzenie. Za ok 1100zl sluchalem samsunga hw-w550 i wymiata, do maksymalnej glosnosci gral dobrze. Dzwiek mnie naprawde zaskoczyl. Naglosnil dosc spory sklep.

Wlaczyli mi jakis dubstep i mega dal rady ten sprzet.

Ps3 ps4 cyfrowy polat komputer
 
Ostatnia edycja:

Tasix95

New member
Czy Benq w1070 ma hdmi z arc ?? jedni pisza ze ma jednie ze nie juz sam nie wiem :) Fajna opcja ze przy wlaczaniu projektora saoundbar tez sie odpali :)
 

lukwil

New member
witam. do 1500 pln polecam JBL SB350. Mam go w salonie 27m2. moc wystarczajaca. b.dobre stereo w przypadku muzyki rewela. czysty bas. możliwość regukacji fazy suba. wysokie czestotliwosci ekstra. Samsung h550 nie ma startu. Na minus brak wyswietlacza oraz regulacja głośności suba tylko z pilota. Kupuj bedziesz zadowolony
 

Tasix95

New member
Wiec tak wybaczcie mi glupie pytanie ale mam benq w1070
f1d80b2f5eb0132c6de977300440daff.jpg
i jak kupie soundbar obojetnie jaki to jak go podlaczyc ? Czy wystarczy hdmi 3d 1.4 czy musi byc innaczej czytajac jakis test soundbara pisano o kablu hdmi 1.4 tv z gniazdem hdmi arc a podobno benq w1070 nie ma arc czy to bedzie tylko to ze bede musial wlaczac oba urzadzenia osobno czy w ogole dzwieku nie bedzie im wiecej czytam tym bardziej glupi jestem ;)
 

lukwil

New member
co do pilota w JBL SB350 - (mam podłączone po analogu) możesz soundbara nauczyć komend pilota Np. od projektora lub tv (włączanie/wyłączanie, głośność, mute)
 
Do góry