Soundbar do 1200zl

vt9st

New member
Czesc, musze doslownie dzisiaj kupic soundbar do 1200zl. Czy cos sensownego oprocz JBL Bar Deep Bass 2.1? Martwi mnie w nim mala mozliwosc regulacji basu - tylko 3 poziomy. Jak wyglada ten pierwszy, najnizszy?
 

kzaw86

New member
Mam w koncu tego JBL Bara 2.1 i niestety sub przy obojetnie jakich ustawieniach, za wczesnie sie zalacza, wystarczy mu nawet zwykla rozmowa i juz lekko dudni - slychac z niego przytlumione slowa. Czy to typowa przypadlosc i w innych bedzie ok? Podejrzewam, ze chodzi, ze zbiera za duzo wysokich czestotliwosci..

@Kiki - Ray Danz to TCL TS9030? a ten LG to jednak 2x tanszy niz TCL, dobrze patrze?
 
Ostatnia edycja:

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przecież pisałem że w JBL nie ma opcji kontroli basu. JBL jest dobry do "umcpy-umpcy" do samochodu. Ale w tej cenie żaden model się nie nadaje. Zobacz jeszcze modele Hitachi i Sharp , jeszcze pół roku temu były bardzo polecane i cena też dobra jest
 

kzaw86

New member
Master - okazuje sie, ze na poziomie med dopiero mi sie podoba, wiec w tym nie jest problem. Problem jest w tym, ze on faktycznie dziala caly czas :). Dzwiek jest ok, bez rewelacji, tragedii nie ma. Ale teraz wiem, ze potrzebuje suba, ktory nie bedzie aktywny przy cichych dzwiekach, chocby rozmowach.
 
Do góry