Soundbar do 1000zł

collider

New member
Bez reklam
Jezeli nie przeszkadza ci plastikowe KD to czemu nie kupisz takiego. Zagra to jak soundbar a i efekty surround bedziesz mial.
 

collider

New member
Bez reklam
Nie bede tutaj wchodzil pomiedzy wodke a zakaske, ale przy calej sympatii dla JBL to jest tu na forum oddzielny watek dotyczacy tego soundbaru gdzie ludzie opisuja problem z tajemniczym pykaniem i jak dotad jest to nierozwiazane co wskazywac by moglo na jakas wade fabryczna.
 
Ostatnia edycja:

Pan_S

New member
Nie bede tutaj wchodzil pomiedzy wodke a zakaske, ale przy calej sympatii dla JBL to jest tu na forum oddzielny watek dotyczacy tego soundbaru gdzie ludzie opisuja problem z tajemniczym pykaniem I dotad jest to nierozwiazane co wskazywac by mogla na jakas wade fabryczna.

Na stanie jest z dobrą marżą :)
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
@geforc spytam tak z ciekawości czy słyszałeś na własne uszy jak grają te ; wynalazki ;? Możesz być bardzo zawiedziony gdy podłączysz pod tv i dzwięk nie będzie się różnił od tego emitowanego przez głośniki tv. Miałem Soundbar Panasonica i naprawdę oczywiście jak dla mnie nie warto wydawać na to pieniążki. Moim zdaniem o wiele lepszym rozwiązaniem jeżeli nie mamy zbyt dużo funduszu kino domowe 2.1 LG takie ma , lub mini wieża z dobrymi kolumnami np. Panasonic
Panasonic SC-PMX70EG-K - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
 

collider

New member
Bez reklam
Tak sie sklada, ze mam do czynienia z soundbarem Panasonica HTB 680 i gra bardzo dobrze jak na ten budzet. Natomiast jak pisalem duzo wczesniej, ze jezeli istnieje mozliwosc rozmieszczenia pelnego KD to zachecam. Soundbary sa przeznaczone dla ludzi szukajacych prostych, nie zajmujacych miejsca rozwiazan celem poprawienia dzwieku telewizora.
 

geforc

New member
Każdy pisze co innego ;] masakra

czyli do wyboru mam do 1000zł

zestaw hifi
kino domowe
soundbar

dalej nie wiem ;]
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Dobrze że jesteś z tego Panasa zadowolony :) , ale dla mnie to już niestety nie podchodziło ;-) i szkoda mi było kasę wydać na sprzęt nie poprawiający oczywiście jak dla mnie jakości odsłuchiwanego dzwięku. Każdy ma swoje preferencje , oczekiwania i tak powinno być że co się jednemu nie podoba , drugiemu przypada do gustu :smile:
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Jeżeli masz miejsce to idz w stronę kina domowego , wspomniałem o wieży tylko w moim przypadku soundbar-wieża w którym wieża dawała o wiele lepszy dzwięk niż Soundbar.
 

collider

New member
Bez reklam
Brednie pisza i tyle. W takim budzecie to ze swieczka szukac cos dobrego. Wszystko da ci podobny efekt z tym, ze KD nawet plastikowe pozwoli ci sie cieszyc z efektow surround. Pamietaj zarowno w plastiku jak i soundbarze glowna robote odwala sub. Jak dobry to wszystko bedzie cykac jak nalezy. Oczywscie cudow nie ma, ale do podstawowego uzytku wystarczy.

jedrzejj trzeba na sprzet patrzec pod katem budzetu. W tych pieniadzach wspomniany Panas daje rade. Gra czysto i z dobrymi dialogami. Bas tez jest odpowiedni jak na pomieszczenie w ktory stoi. Mam porownanie do KD i wstydu nie ma. Smialo moge ten model czy jego nastepce polecic.


http://m.ceneo.pl/25324534?gclid=CPrAqJOo7coCFatl2wodhv8AZg
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
collider jak wyżej wspomniałem nie neguję Twoich odczuć ;) i masz rację że fundusze są nie raz wyrocznią jaki sprzęt zakupimy . Wracając do tematu to też nie jeden zestaw kina w moim posiadaniu był , ale nigdy nie przekreślałem ; plastyków ; bo niektóre dobrze sobie radzą w nie wielkich pomieszczeniach. Właśnie mam za ścianą kolegę który zakupił takie kino między innymi że ma wszystko w jednym :lol: i nie musi zakupywać osobnych klocków co z kolei wiąże się z finansami LG LHB725 | LG Electronics
Sam się trochę zdziwiłem jak to pozytywnie zagrało .
 

geforc

New member
Oczywiście tylne satelity można przedłużyć kablem odpowiednim dwużyłowym ? nie będzie problemu

I nic innego lepszego nie znajdę w tej kwocie ?
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
geforc jeżeli piszesz o tym LG to kable tam są dość długie bo około 10 metrowe. Możesz szukać i znalezć coś ; dużego , drewnianego ; , ale czy w tym przedziale cenowym zagra to lepiej ? sam osobiście wątpię. Jeżeli nie masz jeszcze np. blu ray to w takim zespolonym kinie masz możliwość odtwarzać filmy , płytki cd , lub po usb . W przypadku zakupu osobno kolumn głośnikowych , amplitunera dochodzi jeszcze zakup blu ray , czy cd. Wszystko zależy czego oczekujesz od takiego sprzętu , ale też jaką kwotę możemy przeznaczyć na zakupy.
 

geforc

New member
filmów to będę mało oglądał, chcę żeby był dźwięk 5.1 w grach i tv (oczywiście jeśli będzie obsługiwane) do tego muzyka z usb najlepiej albo z BT. Nie oczekuję cudów za tą kwotę, bo nie jestem audiofilem.
 
Do góry