soundbar dla samsung 65'; ks 9500

MichalTJE

New member
Witam
przepraszam z góry, że być może powielam wątek ale muszę odpowiedzieć pilnie do sklepu który formuje mi zamówienie.
zakupuje TV Samsung 65" KS 9500 i mam możliwość wybrać sobie soundbar na który dostanę najzwyczajniej rabat ok 50% proszę podpowiedzcie co można zaproponować
zestaw będzie stał w salonie ok 30 m2...\przede wszystkim sport oraz Filmy wszelkiej maści oraz PS 4 pro które idzie również w zamówieniu.
Licze na likwidację elektrowni kablowej w pokoju czyli połączenie poprzez blut...
ale jak ktoś ma sprawdzone kino domowe jestem chętny i otwarty na propozycję...
dziękuje z góry...
Pozdrawiam
eMB
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Wez pod uwage czy TV bedzie wisial czy stal bo czesto wysokosc niektorych belek koliduje z wysokoscia podstawy TV i moze nachodzic na ekran.
 

MichalTJE

New member
No i piękny temat...
szkoda własnie wróciłem ze sklepu i oglądałem KS 9000 nie pomyslałem aby zmierzyć odleglośc krawedzi ekranu od podłoża ale faktycznie "na oko" jest nisko coś czuje ze moze by problem aby nie zasłaniał... :(
a sprzęt widać pierwsza klasa... rozumiem ze pomimo portów hdmi jest możliwość skonfigurowania poprzez blut... cytat:
...Dlatego właśnie zestaw Harman Kardon Sabre został tak zaprojektowany, aby zapewnić łatwe podłączenie HDMI za pomocą jednego kabla...????
tak gosć opowiada powyzej na filmiku...
w jednym ze sklepów akurat promocja na tą szabelkę :)
 

MichalTJE

New member
Nie zakładam nowego wątku...
czas pokazał ze zakupiłem jednak TV Sony 65''XD9305...
muszę podjąć teraz szybką decyzję i proszę Was o pomoc...
co polecicie mocniej
Soundbar Harmana SB35...
czy Philips Fidelio B8 ?
pokój 25m2 film/bajki/sport (ps4 pro w maju po komuni syna:))
niestety nie mam mozliwości na tą chwile rozłozyc sie z kinem domowym takim o jakim marze... moze przy nastepnym remoncie
proszę o pomoc w wyborze...
dziękuję z góry,...
Michał
 

marwit

New member
Kiki dlaczego musi stać? Zastanawiam sie nad nim i chciałem wieszać... porównywałes efekt jak wisiał i jak stał pod telewizorem?
 

collider

New member
Bez reklam
Pisali wlasnie, ze wypadl kiepsko a lepsze wrazenie zrobil jakis Samsung z atmosem. Zreszta nie wiem przy pokazie ktorego z soundbarow organizatorzy zaliczyli poodbno wpadke bo byly gdzies ukryte male glosniki na sali.
 

collider

New member
Bez reklam
Cytuje kikiego:
"Obydwie prezentacje są w zamkniętych pomieszczeniach ale jednak na halach targowych. Samsung zrobił, nie tylko na mnie, duże wrażenie, a Fidelio zrobiło
- nie tylko na mnie - bardzo słabe."
 

MichalTJE

New member
Fidelio B8... już u mnie w salonie... ok 25m2....
ufffff tego trzeba posłuchać :)
(uffff ma znaczenie bardzo pozytywne :))
uważam ze istotny dodatek do Sony 65''XD9305...
do siego roku życzę!!!
MB
 

collider

New member
Bez reklam
Gratuluje zakupu a teraz opisz wrazenia i powiedz czy porowywales z czym innym i czy ogolnie miales jakies doswiadczenia z KD? Dobrze miec inny punkt odniesienia bo sam jeszcze nie slyszalem.
 

MichalTJE

New member
... na tą chwilę to się rozglądam po salonie czy aby nie zostawiłem jakiejś kolumny z poprzedniego KD (poczciwy Samsung HT - TX250), bo dźwięk faktycznie "biega/lata" po suficie i podlodze... :)
 
Do góry