Soundbar? Cos dobrego do filmow i muzyki

smg

New member
Witam,

Mam kawalek sciany na ktorym w niedlugim czasie zawisnie TV (pewnie cos w okolicy 55-60"). Jako, ze Zona jest estetka kable nie sa mile widziane. Stad tez pomysl na soundbar - tylko jaki?

Zastosowanie to glownie muzyka i filmy - nie planujemy ogladac zwyklej TV. Zalezy mi na czyms co bedzie naprawde fajnie gralo w calym spektrum czestotliwosci.

Sluchalem JBL SB400 i szalu nie bylo. Niezly bas, ale slaby srodek. Harman SB35 gral bardzo milo, ale slabo z basem, chyba ze to wina kiepskiej akustyki w markecie.

Co do ceny to niespecjalnie gra role, w granicach rozsadku oczywscie. Powiedzmy do 4000zl.

Salon 20m2, jako ze TV bedzie wisial plasko na scianie fajnie by bylo gdyby proponowane rozwiaznie tez bylo w miare plaskie:)

Co polecicie do takich zastosowan? A moze cos zupelnie innego niz soundbar?

z gory dzieki!
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
W markecie zawsze ciężko ocenić. Duża powierzchnia powoduje, że sporo basu "ucieka". SB35 moim zdaniem na Twoich 20m2 powinien spokojnie dać radę. Do tego ładny design.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
4k za soundbar?? wolałbym żone wyprowadzić i jakiś zestaw złożyć, śmieszne ale prawdziwe. ;)
 

pasek

New member
Witam . Napisałeś że to chyba słaba akustyka w hipermarkecie. Nie chyba a na pewno. W dużych sklepach zbytnio nie potestujesz takiego sprzętu. Kupiłem Philipsa soundbar za 699 zł i gra rewelacyjnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To polecam soundbar Kefa - mieści się w klasie cenowej i gra rewelacyjnie pod każdym względem. Jak będziesz niebieski , masz specjalną ofertę.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Mam pytanie.Sprzedaje audio które jest w moim opisie ze względu na zbyt duże gabaryty i moc pokój mam 16m2 .Myślę żeby kupić soundbar .Słyszałem w sklepie jakiegoś jbl-a i nawet mi się podobało.Czy będzie to duży szok w jakosci w porównaniu co teraz mam ?głównie do filmów.Co z dekoderami dts i dd?Jak to odtwarza?
Mysle o harman sb 26 blackninja go chwali i cena mi odpowiada.
Edit:
jbl sb 400 ta belka wygląda troszkę lepiej jest niższa od tej h/k sb 26 która przypomina mi rurę pcv z włożonymi glośnikami ale oglądalem tylko na filmikach i fotkach czy harman lepiej gra?Pytam zanim wybiorę się do media lub saturna pod warunkiem że będą.
 
Ostatnia edycja:

smg

New member
dostalem tez taka propozycje, czy ktos ma jakies opinie o tym sprzecie? Polk Surroundbar 9500BT. Na papierze wyglada dobrze:)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Mam pytanie.Sprzedaje audio które jest w moim opisie ze względu na zbyt duże gabaryty i moc pokój mam 16m2 .Myślę żeby kupić soundbar .Słyszałem w sklepie jakiegoś jbl-a i nawet mi się podobało.Czy będzie to duży szok w jakosci w porównaniu co teraz mam ?głównie do filmów.Co z dekoderami dts i dd?Jak to odtwarza?
Mysle o harman sb 26 blackninja go chwali i cena mi odpowiada.
Edit:
jbl sb 400 ta belka wygląda troszkę lepiej jest niższa od tej h/k sb 26 która przypomina mi rurę pcv z włożonymi glośnikami ale oglądalem tylko na filmikach i fotkach czy harman lepiej gra?Pytam zanim wybiorę się do media lub saturna pod warunkiem że będą.
W/g mnie lepiej gra SB26, ma tez większy subwoofer. Na żywo nie kojarzy się z rurą pcv :)
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Tańsze soundbary master audio itp mieć nie będą ale BD potrafi wypuścić nawet wielokanałowe pcm , a z tym już sobie świetnie poradzą. Do 16m2 może zostaw amplituner i dokup JBL Studio 270 5.1?
 
Do góry