SONY XR55X90J ustawienia obrazu

dadley

New member
Witam, mam problem z przystawką Xiaomi mi box gdyż przy standardowych ustawieniach obrazu kolory są tragiczne. Mógłbym prosić o ustawienia dla Sony Bravia XR 75X93K. dadley@poczta.fm. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 

knika

New member
Witam.
Bardzo proszę o ustawienia kalibracyjne do sony 75x90j.
Mam podłączony dekoder 4k z canal+ i ostatnio obraz strasznie się popsuł (szczególnie sport) na fabrycznych ustawieniach bez względu na tryb obrazu.
Może to przez którąś z aktualizacji ???

mój e-mail: kaska1706@op.pl

Z góry serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam Kasiek
 

gilek1975

Member
Bez reklam
Cześć.
Dawno mnie nie było na forum i widzę że bardzo się zmieniło na plus i to mi się bardzo podoba. Poczytałem trochę opinii na forum.... bardzo dużo nowych członków a i dobrze, nowej krwi potrzeba :).
Ale wracając do tematu - po 8 latach przyszedł czas na wymianę TV i tak: już kupiłem (jutro przyjedzie) Telewizor Sony BRAVIA 7 | 85 cali K-85XR70 | Mini LED (QLED) | 4K Ultra HD, ale z nim mam ogarnięte.
Natomiast niedawno zakupiłem w super promocji SONY XR-65X90L, widzę że już kilka osób na kalibrację tego TV i czy mógłbym szanownych forumowiczów lub Ciebie Kiki prosić o podesłanie ustawień obrazu do tego modelu.?
Bardzo dziękuje za pomoc, mail do mnie : michal_2000@vp.pl
Pozdrawiam
 

hagii

New member
Witam
ja również poproszę o ustawienia obrazu dla sony XR-65X90J.
Bawiłem się sporo dla ustawień w trybie 'własny' ale jakiś mam niedosyt, czerń jest ok ale chyba za dużo pokombinowałem innymi ustawieniami i momentami obraz się rozmazuje.
Mój mail: hadziooo@wp.pl
 
Do góry