Sony XH9005, XH9077, XH9096 czym one się różnią?

Michu30

New member
Aktualizacja portów hdmi do hdmi2.1 też to jest na moim najnowsza aktualizacja. A jak sprawdzam dostępność kolejnej aktualizacji jest napisane że oprogramowanie tv jest najnowsze aktualne więc sami widzicie. Ostatnio tv aktualizowałem jak tylko odebrałem tv ze sklepu 24 października. A i mam ustawione że aktualizacje mają mi się automatycznie pobierać i instalować. I tv mi ani razu jeszcze się nie zaciął. Nawet nie miałem żadnych problemów tych co inni zgłaszają. U mnie problem był z pikselami na matrycy w pierwszym egzemplarzu jedynie.
 
Ostatnia edycja:

Mateuszsz

New member
Aktualizacja portów hdmi do hdmi2.1 też to jest na moim najnowsza aktualizacja. A jak sprawdzam dostępność kolejnej aktualizacji jest napisane że oprogramowanie tv jest najnowsze aktualne więc sami widzicie. Ostatnio tv aktualizowałem jak tylko odebrałem tv ze sklepu 24 października. A i mam ustawione że aktualizacje mają mi się automatycznie pobierać i instalować. I tv mi ani razu jeszcze się nie zaciął. Nawet nie miałem żadnych problemów tych co inni zgłaszają. U mnie problem był z pikselami na matrycy w pierwszym egzemplarzu jedynie.
Czemu ten problem z matrycami pojawił się? są one jakoś podatne bardziej od innych matryc na martwe piksele czy o co chodzi? Dopytuje jak dzieciak bo zupełnie wyleciałem z tematyki telewizorów.


Możesz napisać jeszcze jak się sprawuje na filmach z dysku ? i czy posiada HBO GO?? oraz jak działa na telewizji ? jaką masz telewizje - ogólnie zadowolony jesteś z tych odbiorów o które pytam?
 
Ostatnia edycja:

Mateuszsz

New member
Czywiście, ze warto. Jesli nie możesz dołożyć do XH9505 to ten jest najlepszym wyborem do Twoich potrzeb.
Czyli w filmach powinien dać sobie radę? Po prostu martwi mnie to, że jest on dedykowany pod kątem graczy i obawiam się jak będą na tym działać filmy hd wysoka jakość, hbo go oraz telewizja cyfrowa vectra - czy nie będzie porażki :(

XH9505 jaką ma przewagę nad XH9005 ? Tak w skrócie ;)
 
Ostatnia edycja:

RafalRejv

New member
Czyli w filmach powinien dać sobie radę? Po prostu martwi mnie to, że jest on dedykowany pod kątem graczy i obawiam się jak będą na tym działać filmy hd wysoka jakość, hbo go oraz telewizja cyfrowa vectra - czy nie będzie porażki :(

XH9505 jaką ma przewagę nad XH9005 ? Tak w skrócie ;)

Witam. Ja jestem w podobnej sytuacji. Mam starą plazmę LG od 8 lat i szukam czegoś pod nową konsolę. Również mam telewizję z Vectry i ciekaw jestem jak to działa. Gość z ME namawiał mnie na TCL 55c815 ale jego boję się bardziej niż Sony 😅 bać się tych usterek skoro mamy gwarancję?
 

Mateuszsz

New member
Witam. Ja jestem w podobnej sytuacji. Mam starą plazmę LG od 8 lat i szukam czegoś pod nową konsolę. Również mam telewizję z Vectry i ciekaw jestem jak to działa. Gość z ME namawiał mnie na TCL 55c815 ale jego boję się bardziej niż Sony 😅 bać się tych usterek skoro mamy gwarancję?
55' małe ...
 

RafalRejv

New member
Nie potrzeba mi większego :) 3.5k to max jaki mogę dać za tv. Mimo że jestem wiernym fanem LG to nic dobrego w tym przedziale cenowym nie znalazłem. Ojciec miał Samsungi i każdy chwilę po gwarancji się psuł. Teraz ma oleda od LG i jest miazga. Możecie polecić coś podobnego do tego telewizora Sony? Bo obstawiam że ten TCL się nie umywa do Soniacza biorąc pod uwagę już samo odświeżanie.
 

Lionheart095

New member
Witam wszystkich :)
Tak czytam ostatnimi czasy ten wątek i czytam i zaczynam sie chyba niepokoić. Jak wiadomo ostatnio była promicja, wyprzedaż czy jakkolwiek to zwać telewizora Sony xh9096 i sam zdecydowałem się go kupić, jutro ma do mnie przyjechać.
Mógłby ktoś, kto jest q jego posiadaniu go zrecenzować? Naczytałem się tutaj o samych problemach no i lekko spanikowałem :p
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
poczytaj o 65XH9005, to ten sam model, tylko ma szeroki rozstaw nozek, 9096 ma szeroko lub wasko. Masz mase info na forum, czytaj. U mnie stoi juz w pokoju, czekam za kumplem abysmy go razem do sciany przyczepili, samemu trudno, heh
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
a gdzie ta tabliczka? Chyba, ze u dolu ekranu, bo moj jeszcze z dolu ma styropian i karton, powyzej zadnej tabliczki... A pudlo niby od 65XH9065, ale to juz na nie jednym zdjeciu widzialem, ze pudlo takie, zawartosc inna
 

mieto132

New member
A o co chodzi z tabliczkami?
8210b85c5a685fe953d13985e2be3e3a.jpg


Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
to ok, u mnie jeszcze z dolu w pudle, uff... pod wieczor wrzuce zdjecie, bo kumpel bedzie pozniej
U mnie data produkcji 10/2020 gwoli scislosci
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
Zdam relacje. Ale uprzedzam, nie mam netflixa, HBO go, Apple tv, Amazon prime video. Mam filmy w 4k z HDR, na dysku, to napisze. Ale to tak po weekendzie. Jutro będą ogólne spostrzeżenia. A w piątek wrażenia z gry na PS5
 
Do góry