Sony XH9005, XH9077, XH9096 czym one się różnią?

Petru23

Banned
Z dobrym sygnałem nie ma problemu, także nie ma sensu odpalać BB. Wczoraj w TV leciał, ale jakość była srendia ogólnie.
TV jakby nie radził sobie z materiałem poniżej hd720. Szczęki ok, ale zauważyłem tańczące fioletowe pixele na ciemnych obszarach.

I foto z BB. Na zdjęciu nie ma tego za dużo ale bywały momenty gdzie zdrowo sypnęło blokmai
 

Attachments

  • IMG_20210202_222035.jpg
    IMG_20210202_222035.jpg
    25,8 KB · Wyś: 31

drosophilia

Active member
Bez reklam
no wlasnie i tu jest chyba proble, w jakosci obrazu z bit ratem.
Zobacz filmy 4 k demo lg z hdr, czy przyrodnicze np. 4 k na YT, obraz jest super.
Ja mam tv internetowy od canal +, widzialem pare filmow w sd nawet i bylo spoko
 
Ostatnia edycja:

Petru23

Banned
Nie, poza tymi wskazanymi przeze mnie przypadkami to jakość obrazu jest najlepsza jaka miałem do tej pory wykluczając kolory. Czyli ostrość, szczegółowość, występowanie artefaktow, czyszczenie tła, przejścia kolorów itp ird. Kolory są tylko lub aż ok, dupy nie urywa ale też nie jest źle. W pełni akceptowanie a i jeszcze do ustawień bieli nie siadalem ;)

Musze się zastanowić, czy problemy związane z podświetlaniem czyli widoczna praca stref ale znów w ciemnych scenach i nocą przy zgaszonym swietle i to sporadycznie są do przelkniecia dla jakości obrazu, jego ostrości itd.

Najlepsze jest to, że TV znikają ze sklepów a ceny to jakiś kosmos. 55xh80 jest w cenie 55xh90 i oba stoją 4200 :D
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
bo to jest hit sprzedazowy, PS5 rekordowa sprzedaz, to i TV dedykowany do konsoli schodzi jak cieple buleczki (system naczyn powiazanych)
Dobrze, ze ja kupilem 65hx9005 za 4450 w listopadzie
 
Ostatnia edycja:

rafallo777

New member
Z dobrym sygnałem nie ma problemu, także nie ma sensu odpalać BB. Wczoraj w TV leciał, ale jakość była srendia ogólnie.
TV jakby nie radził sobie z materiałem poniżej hd720. Szczęki ok, ale zauważyłem tańczące fioletowe pixele na ciemnych obszarach.

I foto z BB. Na zdjęciu nie ma tego za dużo ale bywały momenty gdzie zdrowo sypnęło blokmai

Co to za dramat?
Ktory to film I minuta?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Bad Boys 3 (for life), zla wredna voodo baba :) Petru jej w cycki zagladal, to mial dropy :) Dobrze, ze zona nie widziala, bo juz zadnego TV by nie testowal, przynajmniej w domu , heh
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
model nize i to chyba rocznik 2019, z tego co sie orientuje? O ktorej godz. robiles te zdjecia, nie mysl juz o cyckach, bo nie odpowiadasz na pytanie, niedobry.... ;-)
 

Petru23

Banned
Żona ma lepsze, także looz ;)
Zdjęcia cykałem 22.39 jeśli chodzi o dzień zagłady, cycki są z 22.20 i 35s będąc szczegółowym :D

No 2019 ten Samsung, poprzednik q80t, który jakoś za lepszy nie jest uważany a że względu na dse to chyba wręcz przeciwnie ;)
 

arek810316

New member
Chciałem kupić xh9096 75 cali a tv poszły w sieciowych sklepach w górę no ok 1000zl a kosztował już 7399 . Teraz we wszystkich media m/e 8299...
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Chciałem kupić xh9096 75 cali a tv poszły w sieciowych sklepach w górę no ok 1000zl a kosztował już 7399 . Teraz we wszystkich media m/e 8299...

trzeba umiec szukac, Panowie.... Promki sie takie czasem zdazaja, ze hej

Nie brac za cene, ktora jest przy tV w elektromarkecie, negocjowac trzeba, to nie te czasy co kiedys...
 
Ostatnia edycja:

arek810316

New member
No popacz..a wczoraj i dziś do południa cena 8299.
Tak,tylko ja chcę sprzęt brać na raty przez neta ale więcej tego razem z agd
 
Do góry