Sony W4500 + PC obraz

Ratirt

New member
Witam wszystkich. Mam model Sony bravia W4500 podlaczony przez Kabel HDMI do telewizora. Res ustawione na HDMI max czyli 1080 i teraz mam pytanie. Kiedy tak mam ustawione obcina mi ekran. Nie widac calego pulpitu tylko jest jakby za duzy i wychodz za ramki telewizora. Probowalem kombinowac z tym resolution na wszystkie mozliwe sposoby jak rowniez probowalem ustawic aspect ratio w TV ( Wide, smart etc) niestety bez skutku. Ktos wie w czym lezy problem

Dzieki za odpowiedzi.
 

Ratirt

New member
qazar napisał:
Tak :) włącz bezoverscanu i obraz będzie rewelacyjny :)
Siema. Jak mam wlaczyc overscan?? To jest w opcjach TV sie domyslam. Wybacz ze zadaje pytania dosyc glupie ale niestety nie mam zielonego pojecia. Dzieki wielkie
 

Sych

New member
Instrukcja nie gryzie, a nawet potrafi pomóc:D Można też odkryć sporo nowych możliwości, o których po prostu nie ma się pojęcia nie czytając jej... Są też obrazki;)
 

merks

New member
Ratirt napisał:
Witam wszystkich. Mam model Sony bravia W4500 podlaczony przez Kabel HDMI do telewizora. Res ustawione na HDMI max czyli 1080 i teraz mam pytanie. Kiedy tak mam ustawione obcina mi ekran. Nie widac calego pulpitu tylko jest jakby za duzy i wychodz za ramki telewizora. Probowalem kombinowac z tym resolution na wszystkie mozliwe sposoby jak rowniez probowalem ustawic aspect ratio w TV ( Wide, smart etc) niestety bez skutku. Ktos wie w czym lezy problem

Dzieki za odpowiedzi.

Czy masz tego kompa podłączonego do HDMI 2 ? Jeżeli nie to przełącz i zobacz wtedy powinno pomóc.
 

Ratirt

New member
dustone napisał:
Włącz "wszystkie piksele" w opcjach tv.A tak wogóle to warto czasami przeczytać/przeglądnąć instrukcję :)

Troche w innym miejscu to znalazlem ale mam. Zmienilem i to sie nazywalo zmiana z Video na Photo mode w features w settings przy tune TV czyli zaraz przy tym gdzie sie ustawia wyszukuje programy :) w kazdym razie dziekuje bardzo.

Pozdrowki
 

cyber78

Member
Bez reklam
Ratirt napisał:
Troche w innym miejscu to znalazlem ale mam. Zmienilem i to sie nazywalo zmiana z Video na Photo mode w features w settings przy tune TV czyli zaraz przy tym gdzie sie ustawia wyszukuje programy :) w kazdym razie dziekuje bardzo.

Pozdrowki
Tak jak napisał ci wcześniej "dustone" ustaw jeszcze wszystkie piksele:
Home --> Ustawienia --> Ustawienia ekranu --> Pole wyświetlania = wszystkie piksele
 

cyber78

Member
Bez reklam
Seba_Fan napisał:
mnie to zastanawia co ma HDMI do tego, u mnie czy to 1 czy 2 tak samo
Nic:p

Chodzi o to, że dla wejścia HDMI2 jest jeszcze wejście na dźwięk - dla tych którzy mają kartę graficzną z HDMI ale bez przekazywania dźwięku , wtedy trzeba z karty dźwiękowej kabelkiem puścić dźwięk oddzielnie.
Ale jeżeli chodzi o obraz to HDMI1=HDMI2=HDMI3
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
no wiec wlasnie obraz jest ten sam a o tym mowa

jeszcze dodam od siebie ze mi sie bardziej obraz podoba VGA-VGA jest lepszy, mam taki kabel i taki i troche sie zawiodlem na DVI-HDMI
 
Do góry