SONY VS SHARP prezent dla żony:)

pabloooo

New member
Ostatnio troszkę podpadłem swojej żonie i teraz muszę ją pocieszyć na święta, wiem, że jej marzenie jest mieć 42" do M jak miłość.
Pieniędzy mam 3,5 koła +/- parę zł.
Zastanawiam się nad Sony 40W4000
lub tańszy model 40V4000
VS ten SHARP LC42sb55e
Lub jakiś inny. Plazma odpada ze względu na już za wysokie rachunki za prąd...(tak twierdzi żona)

Bardzo proszę o pomoc bo do świąt już mało czasu:( a muszę coś kupić żeby żona się już nie dąsała:?
DZIĘKI WIELKIE

Aha mamy zwykły cyfrowy polsat w domu.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z Twoich zdecydowanie wybierałbym Sony 40 W 4000. Możesz być pewien że żona będzie zadowolona.
A jaką masz odległość od ekranu ?
Jak słońce świeci w pokoju?
 

pabloooo

New member
Pokój mamy duży ok 32m2 i kanapę ok 2,5 m od telewizora okna generalnie na trzech ścianach salonu i jedno było by z boku za telewizorkiem a dwa małe daleko z tyłu i na trzeciej ścianie z boku w odległości 4 metry od tv. duże rozsuwane drzwi szklane na taras dodam że mam rolety.
Słoneczko najmocniej świeci przez boczne drzwi balkonowe od strony południowej. i W lecie troszkę od Zachodniej czyli w okonie z boku za TV odległości tego okna od tv to ok 1,5m.

Dziękuje bardzo za pomoc bo muszę żonkę troszkę udobruchać, bo mi kutii na święta nie zrobi :D

Dodam że nie zależy mi w telewizorku na jakiś super bajerach najważniejszy jest w miarę możliwości przyzwoity obraz z tego polsatu cyfrowego co mam. Narazie mam zwykły tuner echostar. Dziękuje za podpowiedź!!

Nie cytujemy poprzednika
 
Ostatnia edycja:

pabloooo

New member
Żonka ogląda te wszystkie programy rozrywkowe " Jak oni śpiewają " " Taniec z Gwiazdami" co tam się jeszcze da:) więc też myślę, że telewizor spełni jej oczekiwania biorąc pod uwagę to że podobno ma świetne nagłośnienie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz być spokojny - bo to wspaniały prezent na święta.
Życzyć bybyło każdemu chociaż takiej magii świąt :D
 
Do góry