sony vs LG

sikora

New member
zamierzam kupic tv lcd

lepiej wybrać lg czy któryś z tanszych modeli sony
telewizor w 90% bedzie uzywany do analogowej kablówki
a w 10% do PC (filmy + moze jakas gierka)

zastanawiam sie nad LG 32LG3000, ewentualnie lg 32lc42 lub nad sony kdl-32p3000

albo moze lepiej dolozyc te 400zl i wybrac pomiedzy lg 32LG5000, a sony kdl-32s3000

prosze o wsze opinie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
 

sikora

New member
hmm widzie ze kolaga bardzo powaznie podchodzi do sprawy. nawet bardziej niz ja :) duzo tych pytan ale po kolei:

w tej chwili posiadam sonke 21" smiga bezawaryjnie juz 15 lat. jeszcze od rodzicow ja dostalem. generalnie nie zalezy mi na jakims super telewizorze oby nie gral gorzej od tego co mam. denerwowalo by mnie jakies smużenie czy tez mocno zaszumiony obraz jak to nie raz widze w sklepach na polkach.

jak juz pisalem sygnal mam analogowy z kablowki dokladnie aster i nie mam zamiaru zmieniac na zadna platforme cyfrowa.
pokój 20m2 odleglosc od tv minimum 3m. pokoj dosc mocno nasloneczniony ale zadko ogladam tv w ciagu dnia gdyz nie mam na to czasu. glownie wieczorami i w zimie jak nie ma co robic.
z podlączonych urzadzen to tylko dvd po scrat. 1-2 razy w miesiacu wlacze jakis film. byc moze sprobuje podpiac pc i sprobowac jak to jest zagrac w cos na duzym ekranie ale to raczej tylko od swieta jakiegos bo ogolnie to nie mam czasu na gry

ja w tv ogladam duzo sportu (polsat sport, tvp sport) ale mam takich domownika co uwielbia seriale :( no i inne programy co normalnie pokazuja w tv polsat tvn tvn24 tvn turbo ipt itd. kazdy lubi cos innego

kasa: max 2500zl ale fajnie by bylo jak bym sie zmiescil w przedziale 2000-2200 w jakims sklepie internetowym.

pozdrawiam i thx za odpowiedz
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
a to wcale nie będzie łatwe - aby nowy lepiej grał w tej klasie cenowej od Twojego CRT.
Ja bym sprawdzał plazmę Panasonica 37 PV 80 - tu nawet powinno być
lepiej :D
Zaś przeciw słoneczne:

JVC 32 P80
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360&page=30

Kolorystyka w HD i ilość szczegółów prawie obala mity o rozdzielczości. Bo jakość faktycznie do pozazdroszczenia przez konkurencję. Te rośliny zdają się poruszać na zdjęciach.
p1050813qe1.jpg



Toshiba 32 R 3500
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475

ogladanie Asteriksa nawet z odległości 1,5 - 2 metry jest niewątpliwą przyjemnością
b04f6a25d5cf1193med.jpg
 
Do góry